Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pielęgnacja włosów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Włosy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pielęgnacja włosów
Autor Wiadomość
Bernadetka



Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 7

Post Pielęgnacja włosów Odpowiedz z cytatem
Jakich kosmetyków używacie aby wasze włosy wyglądały ładnie i zdrowo?
Może macie jakieś domowe sposoby na jakieś maseczki ? Cool
Sob Lut 25, 2017 23:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lut 25, 2017 23:06
glodar



Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 4
Skąd: Gniezno

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w tego typu tematach z reguły radzę się znajomych. To jest według mnie dość dobre rozwiązanie Smile

_________________
Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi.
Nie Lut 11, 2018 21:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piniakolada
Rozgadana


Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 436

Post Odpowiedz z cytatem
Po kilku miesiącach nie bardzo zimnej zimy moje włosy stały się dużo rzadsze i bardziej matowe. By poprawić ich wygląd pragnę kupić włosy clip in Wybrałam juz sobie piękny blond o nr 24. Najpierw jeszcze muszę swoje pofarbować w odpowiednim odcieniu.
Sro Lut 14, 2018 17:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JedrekL



Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę mógł niestety pomóc...

_________________
Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.
Wto Cze 26, 2018 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aress13



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę mógł pomóc w tym obszarze tematycznym.

_________________
Nie ma tego złego, co by nie wyszło na jeszcze gorsze.
Sro Cze 27, 2018 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluniaa



Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 38

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o włosy to polecam Ci ten szampon nawilżający https://cosmetin.pl/produkt/anti-frizz-szampon-nawilzajacy-500ml/ szampon posiada bardzo dużo substancji odżywczych i regenerujących cebulki włosa, dzięki czemu będzie idealnie sprawować się w twoich rękach. Po za tym na tej stronie znajdziesz bardzo dużo ciekawych kosmetyków w jeszcze ciekawszych cenach, sama sprawdź naprawdę warto.
Sro Lip 25, 2018 12:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola505
Zaglądacz


Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie to co bardzo dobrze wpływa na wygląd i kondycję włosów to keratyna - https://www.gobli.pl/keratyna-na-wlosy-c4211. Zawsze warto wybierać kosmetyki które posiadają ją w składzie. Do tego wato też od czasu do czasu położyć na włosy olej, szczególnie na końcówki, które najszybciej się niszczą.
Pią Sie 31, 2018 22:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inatka1993



Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 46

Post Zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
O włosy dbam na różne sposoby, na przykład maseczką raz w tygodniu i myciem co dwa dni. Jednak mam problem z ich wypadaniem i słabym rośnięciem. Zaczęło się to po problemach z tabletkami antykoncepcyjnymi. Normalnie, wychodzą garściami! Koleżanka poleciła mi BIOTEVIT GOLD-apteka internetowa Wapteka , który podobno ma pomóc je wzmocnić przy dłuższym stosowaniu. Chyba się zdecyduję.
Pon Wrz 24, 2018 13:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peonia35



Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 19

Post Odpowiedz z cytatem
Też borykam się z problemem z cienkimi i niezbyt imponującymi włosami, dlatego sporo wyszukuję informacji na temat ich prawidłowej pielęgnacji. Znalazłam nawet ostatnio taki blog - http://www.cocolita.pl/blog/jak-dbac-o-cienkie-i-delikatne-wlosy-najwazniejsze-zasady-pielegnacyjne/, gdzie można się sporo dowiedzieć. Dzięki temu wiem już jakie błędy popełniałam do tej pory i jak mogę to zmienić. Odpowiednia wiedza to podstawa prawidłowych zabiegów kosmetycznych.
Pią Wrz 28, 2018 21:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michealla
Rozgadana


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 402

Post Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was już przedłużał włosy jakąś metodą? Ja tak zastanawiam się właśnie nad tym, ponieważ mam cienkie i w długości tylko do ramion włosy. Zastanawiam się czy zdecydować się na micro ringi czy lepiej postawić na clip in link. A wy co doradzałybyście mi? Może macie w tym kierunku jakieś większe doświadczenie?
Wto Paź 16, 2018 16:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amela90
Zaglądacz


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 124

Post Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o zakupie peruki? Przeglądałam ostatnio ofertę sklepu https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow i kilka peruk wpadło mi w oko. Zastanawiam się, jak wyglądałabym w takiej peruce i czy byłoby mi w niej do twarzy. Z tego, co zauważyłam to naprawdę wiele kobiet decyduje się na noszenie peruki na co dzień.
Sro Paź 17, 2018 16:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niponka



Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Nie jest jeszcze zen mną tak źle żebym potrzebowała peruki, miałam słabe włosy ale zaczełam się stosować do tych porad https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/jak-dbac-o-wlosy-porady-dotyczace-roznych-typow-wlosow , kupiłam też odpowiednie kosmetyki do włosów i sytuację opanowałam Smile
Pią Paź 19, 2018 15:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaska



Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 28

Post Odpowiedz z cytatem
Dobór kosmetyków zależy od rodzaju włosów, od tego czy są farbowane czy nie i czy mamy z nimi jakieś problemy. Ja dla siebie kupuję kosmetyki na https://www.wapteka.pl/pielegnacja-i-stylizacja-wlosow,224.html ; akurat moje włosy są kręcone, ale nie są to loki jak na zdjęciach w gazetach, wymagają nieco więcej czasu żeby fryzurka była ładna, a loki wyglądały jak loki. U mnie sprawdza się BasicLab Capillus odżywka do włosów kręconych, ma rewelacyjne działanie na włosy, które ciężko czasem ogarnąć.
Wto Gru 11, 2018 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otka



Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
I bardzo dobrze robisz, ja też używam tylko naturalnych kosmetyków nawet do włosów. Co prawda czasem to nie wystarczy ale stosuję się też do tych https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/regeneracja-wlosow-czyli-jak-odbudowac-i-odzywic-zniszczone-wlosy porad i dzięki temu że się stosuję do tych zaleceń nie mam teraz żadnego problemu z kondycją włosów
Czw Sty 03, 2019 11:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inatka1993



Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 46

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to przede wszystkim staram się, by moje kosmetyki zawierały olejki, albo nawilżające składniki. Brakuje im tego, dlatego dostarczam im nawilżenia właśnie z kosmetyków, z diety, ale także nie poddaję ich zbyt wielu zabiegom. Wiem, że prostowanie czy kręcenie wysusza włosy. Myślę także o wymianie lokówki na nową, taką https://znawcaurody.pl/lokowki-wlosow-ranking-opinie/ . Wiem, że technologie są po prostu niesamowite i nowe modele nawet dbają o włosy.
Sro Mar 06, 2019 15:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amela90
Zaglądacz


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 124

Post Odpowiedz z cytatem
Doskonale wiem, jak ciężko jest uporać się z problemem wypadających włosów. Sama miałam okazję przetestować wiele metod i niestety wiem, że wiele z nich po prostu nie działa. Najlepszą z możliwych opcji, jest wizyta u specjalisty. Ja ostatecznie zdecydowałam się na przeszczep włosów i z biegiem czasu muszę przyznać, że to była świetna decyzja. Ja zdecydowałam się na tę metodę https://piotrturkowski.pl/przeszczep-wlosow-u-kobiet-metoda-fue/ i był to strzał w 10.
Czw Mar 14, 2019 19:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julia Laskowska



Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 18
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
ja uwielbiam olejek do włosów, nie wyobrażam sobie teraz wyjść z domu bez niego Smile próbowałam z Davinesa oraz z kevin murphy jeden i drugi wart polecenia
Pią Cze 07, 2019 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czerwonakatarzyna
Zaglądacz


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 50

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio bardzo dużo czytałam na temat roli biotyny w utrzymywaniu zdrowia i urody włosów w dobrym stanie Smile. Szczególnie przydatny był dla mnie ten artykuł: https://www.biotebal.pl/pielegnacja-wlosow/co-to-jest-biotyna-i-jakie-jest-jej-dzialanie , w którym między innymi opisano zagadnienie, jakim jest niedobór biotyny. To on właśnie może odpowiadać za wypadanie włosów albo też marny stan rzęs. Myślę, że może Was ten artykuł bardzo zainteresować – polecam go sobie dokładnie przeczytać w wolnej chwili Smile.
Pon Cze 17, 2019 11:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernestka



Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
polecam krem do loków i szampony i odżywki z firmy Goldwell są rewelacyjne Smile

_________________
warto wybierać proste rozwiązania jak dobry program do fakturowania
Czw Sie 29, 2019 10:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dina84



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam zupełnie kosmetyków tej marki.
Wto Wrz 24, 2019 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubczak
Rozgadana


Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 284

Post Odpowiedz z cytatem
A jaki sklep fryzjerski byście mi polecali? Bo chce otworzyć niedługo salon fryzjerski i nie wiem gdzie się zaopatrywać w kosmetyki i akcesoria. Słyszałem że hurtownie fryzjerskie internetowe są na to dobrymi miejscami, wygodnie wszystko wysyłkowo dostarczają i nie trzeba jeździć i szukać samemu. Ktoś z was wie gdzie kupują wasi fryzjerzy?
Pon Paź 07, 2019 14:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iwona25



Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 42

Post Odpowiedz z cytatem
Hej Smile
Ja w ostatnim czasie zauważyłam nadmierne wypadanie moich włosów i chciałabym poznać przyczynę tego problemu. Moglibyście polecić mi jakąś sprawdzoną klinikę, w której zrobię szczegółowe badanie trychologiczne warszawa? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Smile
Pią Sty 24, 2020 10:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tonya



Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Ja stawaiam na naturalne kosmetyki i metody
Pią Sty 31, 2020 15:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25



Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam stosowanie oleju konopnego razem z odżywką. Taka maska daje super rezultaty, włosy są gładkie i błyszczące.
Pią Sty 31, 2020 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luki89



Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Mi wystarczy woda i ręcznik Very Happy
Pon Lut 10, 2020 02:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Enymor



Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam nic szczególnego poza szamponem to na włosy nie daję
Sro Lut 19, 2020 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkidd
Zaglądacz


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 55

Post Odpowiedz z cytatem
Odkąd zaczęłam pić sok aloesowy z żurawiną moje włosy stały się bardziej gęste i lśniące. Możecie sobie same to przetestować https://sklepaloevera.pl/forever-aloe-berry-nectar
Wto Lut 25, 2020 15:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona108
Zaglądacz


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zmieniłam szampon na taki na bazie naturalnych kosmetyków. Zreszta firma Prouve https://www.prouve.com/category-dlaurody ma takze wiele innych kosmetyków, pudry ,balsamy. warto bo te produkty są w 100% hypoalergiczne .
Czw Lut 27, 2020 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Booga



Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Szamponu i odżywki i to w sumie tyle Very Happy
Pią Lut 28, 2020 00:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bitt90



Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam jedynie szamponu
Czw Mar 12, 2020 22:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikbez



Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też mam problem z cienkimi włosami i mam obok siebie firmę która reklamuję się - leczenie łysiania https://secondhair.pl wiec chyba tam pójdę i sprawdzę co mają w swojej ofercie.
Wto Mar 17, 2020 16:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Suzzy



Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też mam cienkie i łamliwe włosy
Sro Mar 18, 2020 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25



Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Moja koleżanka skorzystała z usług HeadStyler i była bardzo zadowolona. 
Czw Mar 19, 2020 11:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimchi
Zaglądacz


Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 98

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz czegoś do włosów to zerknij sobie tu https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553889-BRODA-I-WASY-Olejki-i-balsamy-do-brody.html
bo jak włosy to u mężczyzn także i broda. Nie można zapominać o naszych panach, którzy bez nas zapewne używaliby
tylko kremu:)
Koniecznie zerknij sobie co możesz zamówić i działaj!
Pon Mar 23, 2020 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimchi
Zaglądacz


Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 98

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz co z włosami to jest temat rzeka.
Zerknij sobie tu https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553887-KOSMETYKI-DO-WLOSOW-Spraye-do-ukladania-wlosow.html
jeżeli chcesz coś zmienić w sposobie układania i po prostu zamów to co jest Ci niezbędne.
Ja uważam, że warto:)
Czw Mar 26, 2020 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grojek
Zaglądacz


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 147

Post Odpowiedz z cytatem
Szampon i odżywka, moim dużo nie trzeba Very Happy
Czw Mar 26, 2020 11:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odetta89
Zaglądacz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 117

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chodzę na keratynowe prostowane włosów do Magii Blondu u mnie Warszawie i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizm i z tego jak tn zabieg jest zrobiony.
Wto Mar 31, 2020 22:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola156247
Zaglądacz


Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 110

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny, jeśli zastanawiacie się jak uzyskać lśniące włosy to podpowiem Wam że u mnie zdecydowanie dobrze sprawdziły się kosmetyki (szczególnie maski do włosów) z aloesem Smile
Sro Kwi 08, 2020 12:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malamyjka66
Zaglądacz


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 141

Post Odpowiedz z cytatem
Ja szukam jakiegoś dobrego szamponu na przetłuszczanie się włosów - co możecie mi polecić?
Czw Kwi 16, 2020 12:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sammy



Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam na szczęście bezobsługowe włosy Very Happy
Czw Kwi 16, 2020 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Kwi 16, 2020 20:05
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Włosy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)