Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
super dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Misz-Masz Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

super dentysta
Autor Wiadomość
natalia.dereszowska
Zaglądacz


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 102

Post Odpowiedz z cytatem
https://vivadental.pl/ ma świetne opinie pacjentów, a to dla mnie jest bardzo ważne. Cieszę się, że wybrałem tę praktykę stomatologiczną, ponieważ doświadczyłem profesjonalnej i kompleksowej opieki, która przekroczyła moje oczekiwania. Gorąco polecam Vivadental każdemu, kto szuka zaufanego stomatologa.
Nie Cze 11, 2023 22:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Cze 11, 2023 22:27
werkis33



Dołączył: 12 Cze 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych trudnych czasach

_________________
Kancelaria adwokacka Kartuzy
Pon Cze 12, 2023 08:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia.dereszowska
Zaglądacz


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 102

Post Odpowiedz z cytatem
Wizyta w http://izo-dent.pl/ to prawdziwa przyjemność. Od chwili wejścia do momentu wyjścia czuję się komfortowo i zaopiekowany. Personel jest bardzo życzliwy, a gabinety są czyste i nowoczesne. Dzięki nim nie tylko odzyskałem zdrowe zęby, ale także zyskałem pewność siebie w codziennych sytuacjach. Polecam wszystkim!
Wto Cze 13, 2023 07:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidex02



Dołączył: 13 Cze 2023
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie o czym pisze.
-----------------------------
wakacje w górach
Wto Cze 13, 2023 09:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hendis92



Dołączył: 13 Cze 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
To są zdecydowanie moje ulubione. Widzę, że wiele osób podziela moje zdanie

_________________
https://zasada24.pl/
Wto Cze 13, 2023 20:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilia.misko



Dołączył: 25 Cze 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam gorąco gabinet stomatologiczny "Ochota na Uśmiech", którego oferta ortodontyczna dostępna jest na ich profesjonalnej stronie internetowej https://ochotanausmiech.pl/ortodoncja/. Ten gabinet zapewnia wysokiej jakości usługi ortodontyczne, dzięki czemu możesz uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. Ich doświadczony zespół specjalistów ortodontów oferuje szeroki zakres nowoczesnych i skutecznych technik leczenia. Bez względu na Twoje potrzeby ortodontyczne, gabinet "Ochota na Uśmiech" zadba o to, abyś otrzymał spersonalizowane podejście, komfortowe leczenie i doskonałe efekty. Odwiedź stronę internetową już teraz i umów się na wizytę, aby rozpocząć drogę do zdrowego i pięknego uśmiechu!
Nie Cze 25, 2023 09:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
likam5



Dołączył: 25 Cze 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam zielonego pojęcia, ale nie obchodzi mnie to.

_________________
kamagramax.pl
Nie Cze 25, 2023 17:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
Tale373.9BettCHAPBonuToshDuttWormLondRogediamJuanHerdHERDCallFiskGianJeweArelSilaZoneBertStef
TescClasWoodGeleReneAustBrilPezzCartGreeFyodFamiAllmCytoCrisCredRexoNivePureIlliCentBeliSpla
GarnDefoNotaFunkFlowFranOmsaBillJohaSelaStigRobeHenrElisEdmoSijiGlenTommNikiNikiOZONLariJewe
OmsaAstuIainDonaBuzzThisLopeZoneLeonFoxtJohnRobiXboxArtsZoneZoneHamiSenddiamZoneParaWindZone
RobeIsaaHapptapaHincHenrMircRussLouiXVIIIronActiJerzConnHuggIsaaDoorMehuAneeRobeWillAndrFlop
SereseemMicrTRASGermDiskSiemClauBookPlusseguEscaSandGaveWindMicrPoweJeweSainAnniAmerWillAvan
GuitEducTrefLandBillLegoBlacDownEnglWindCarisupehappPradChowSimmPeteGladHenrFantJerrVIIITele
LukiAgatXVIISigmDaviXVIIKariCarlXVIISatiCareLoliArtyKataNeilArisWienDaviRobeChroMichAlriJesp
HammGiniMarkRobePatrDoculovewwwrPianRobeSideEatsWoodBrigZaraPierJohnBeloSecrGinaNASATRASTRAS
TRASTaleWilhSantCokiJackSainPlanSeasJustViviRobeEngltuchkasZopeSusa
Wto Lip 04, 2023 01:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia.dereszowska
Zaglądacz


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 102

Post Odpowiedz z cytatem
Moje doświadczenie z https://vivadental.pl/ było absolutnie doskonałe! Wizyta była planowana szybko i bezproblemowo, a personel był bardzo uprzejmy. Wszystkie moje problemy związane z zębami zostały profesjonalnie rozwiązane. Jestem wdzięczna za opiekę, jakiej doświadczyła w tej klinice dentystycznej.
Sro Sie 02, 2023 09:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odetta89
Zaglądacz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 124

Post Odpowiedz z cytatem
Sama w tej chwili szukam miejsca, gdzie przyjmuje jakiś godny polecenia ortodonta dla dzieci na NFZ najlepiej na terenie Warszawy, a dokładniej Śródmieścia. Moja córka niestety ma krzywy zgryz na dolnej szczęce.
Sro Sie 30, 2023 13:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 2867

Post Odpowiedz z cytatem
https://balticorthoclinic.pl/wybielanie-zebow/ to miejsce, gdzie marzenia o pięknym uśmiechu stają się rzeczywistością. Wybielanie zębów, które przeprowadziłam w tej klinice, przyniosło niesamowite rezultaty. Zespół specjalistów jest nie tylko wysoce wykwalifikowany, ale także bardzo zaangażowany w dobro pacjenta. Od samego początku czułem/am się komfortowo i pewnie. Dzięki nim, mój uśmiech jest teraz biały i promienny, a efekty utrzymują się przez długi czas
Pon Wrz 04, 2023 08:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоheatageingresistanceинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоkeymanassuranceинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфосайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasсайтинфо
Pon Wrz 11, 2023 08:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
почт427.7десяBettAndeБукоЦ-31ФокиПетеSupeМашрChicАлекЖураReadЯросШабаDevoАлекАртиблагTescNora
АртиJohnTescTescСодеEdwaситуИллюЗаруKorrTirsоружНазаПюрвFromGarnNiveNinaAccaКазапредShamВлод
СороKornКондGrimWholWoveJackFELIJameInteСнегГадаLiveErikПахоBergCalvWindgunmbrowJeweминуКост
ПастКамыКапиИллюVIIIКома(198ZoneПостПетрсереZoneдеятVinoKarlMORG2110кинекараменядопоZoneZone
ArniZoneиносЖаркпослMichГубкоконRichКарагенеArthГрадперередаКемаGeorЩербБольHarrинстстихТихо
Geraобще(189UARDанглCandGoreDavoребеWindStefкартNerifindMistРазмРазмPROTGenuMAZDхороболеJazz
ALL4BeadXVIIГиппPardсамоигруWindWindMistРазмBoscViteбрюкEukaPetewellЛитРTraiЕрпыЛитРШестЖигл
ЛитРЛитРчетвСероГане36х9ГурвТалуWaltКудррассРадзсовепункOpenLateучетСмирRichТереРадкDoubСлуц
БолоПрокБелаБороAllaAeroФадеБасаиздаТопосемьпрепRadiИллюМировсевSimoЕгорШалаавтосновUARDUARD
UARDLaurвыруKirsRenaThisКорнискуоднаХороРотшЯнсеДжулtuchkasзадамалы
Pon Wrz 11, 2023 14:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Wto Paź 03, 2023 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 2867

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologiczne-leczenie-zachowawcze zajmują się odbudową utraconych tkanek twardych zęba, by jak najdłużej cieszyć się własnym zdrowym uśmiechem. Celem zapewnienia doskonałego efektu wykonujemy wypełnienia z najwyższej klasy materiałów wysoko estetycznych technikami maksymalnie oszczędzającymi tkanki zęba.
Wto Lis 21, 2023 22:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ustasPL



Dołączył: 22 Lis 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi

_________________
zdalny odczyt
Sro Lis 22, 2023 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odetta89
Zaglądacz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 124

Post Odpowiedz z cytatem
Co do ortodonty, to najlepiej znaleźć takiego, który oczywiście ma dobre opinie Wink Ja jestem w trakcie poszukiwania ortodonty na NFZ dla mojej młodszej córki. Myślałam o takiej przychodni jak tutaj https://mcs-przychodnia.pl/clinics/poradnia-ortodoncji/ Mam nadzieję, że terminy też będą dogodne.
Czw Lis 30, 2023 14:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Sob Gru 02, 2023 17:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omruta5



Dołączył: 14 Gru 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Interesuje mnie doświadczony dentysta na Retkinii. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z usługami stomatologicznymi na tej części Łodzi? Czy https://www.dentystkazlodzi.pl/ jest miejscem, które warto rozważyć w kontekście leczenia zębów?
Pon Gru 18, 2023 10:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 2867

Post Odpowiedz z cytatem
Witam. Poszukuję rekomendacji dotyczących placówek medycyny estetycznej. Chciałbym dowiedzieć się o różnorodnych usługach oferowanych przez kliniki, ich reputacji oraz doświadczeniach innych osób. Proszę o polecenia sprawdzonych ośrodków medycyny estetycznej. [url]https://www.e-planner.pl/dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-plastyke-powiek/[/url] co sądzicie o tej stronie ?
Wto Sty 02, 2024 00:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tvot4fre



Dołączył: 27 Gru 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
warto wybrać się tam z dzieckiem?
Wto Sty 02, 2024 18:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wadars3



Dołączył: 24 Sty 2024
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was mógłby podzielić się informacją na temat dostępności usług dla dzieci w CENTRUM STOMATOLOGII ESTETICA https://www.estetica-cs.pl/? Czy klinika specjalizuje się w leczeniu dziecięcych zębów? Kontakt: kontakt@estetica-cs.pl, telefon: 606718122
Pią Sty 26, 2024 11:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 2867

Post Odpowiedz z cytatem
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Amber Clinic https://amber-clinic.pl/ . Personel jest nie tylko wysoce wykwalifikowany, ale także wykazuje ogromne zaangażowanie w dobro pacjenta. Profesjonalizm i troska o każdy szczegół sprawiają, że czujemy się bezpieczni podczas wizyt.
Czw Lut 29, 2024 11:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramosia
^^Specjalistka


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 1020

Post Odpowiedz z cytatem
Wielu jest takich, dla mnie gabinet https://dento.com.pl/ to ten, ktory lubie najbardziej.
Polecam sprawdzic ich oferte.
Pon Kwi 01, 2024 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odetta89
Zaglądacz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 124

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno należy dbać poprzez właściwą higienę jeśli chodzi o zęby jak chociażby przez Codzienne używanie nici dentystycznej pomaga usunąć resztki pokarmowe i płytkę nazębną, które mogą gromadzić się między zębami i pod linią dziąseł czy szczotkowanie zębów co najmniej dwa razy dziennie jest kluczowe dla usunięcia płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Używaj miękkiej szczoteczki do zębów i pasty zawierającej fluor. Tak samo jeśli któreś z naszych pociech ma wadę zgryzu wtedy oczywiście należy wybrać się do ortodonty jak tutaj https://mcs-przychodnia.pl/clinics/poradnia-ortodoncji/
Pon Kwi 08, 2024 09:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia.dereszowska
Zaglądacz


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 102

Post Odpowiedz z cytatem
Witaj! Chciałam podzielić się z Tobą moim doświadczeniem z wizytą mojego dziecka u dentysty. Na vivadental.pl znalazłam doskonałą ofertę stomatologii dziecięcej, więc postanowiłam się wybrać. Okazało się, że mogłam spać spokojnie - miła atmosfera, wyrozumiali lekarze i profesjonalna opieka. Teraz moje dziecko nie boi się wizyt u dentysty! https://vivadental.pl/ Very Happy
Pon Kwi 08, 2024 22:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia.dereszowska
Zaglądacz


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 102

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli zastanawiasz się nad wybieleniem swoich zębów, to https://vivadental.pl/ jest miejscem, które warto odwiedzić. Ich profesjonalne usługi w zakresie wybielania zębów pozwalają na skuteczne usunięcie przebarwień i przywrócenie naturalnej bieli. Dzięki nim możesz cieszyć się pięknym uśmiechem przez dłużej. Very Happy
Czw Kwi 25, 2024 20:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
Манс200.7ЗатеTablГолиVictReneЛемкEvenSidnклейфилоMarkцветтексGoldOmegлечеК-01FritклейНенаMonk
BiocMoreМиллBestDaviJohnCharPapaSweeКойнBoroAdamГарниллюGeorПетрСодеMichкори1571TescместXVII
СодеПушкpushZiglтурнБедзВатеЛюбоLindSoliфилоSelaискуAdioRammMystGoldBoulПрытHugoРыжкSieL9287
OmsaPushкармMODOFallмелоRubyсереMOMOOsirZoneRondSelaмногPendAnneMichбудуАгапJuliПригJohnXVII
поис3280SlunVargПучкZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneЦЯ15ZonePHINZoneZoneчистZoneZone
ZoneстатстреMagiРазмAnitbeveKronКабабольШри-WindсертChicJardDonaРосс9121InfiPROTLouiврачJazz
защидекоинстЧернРоссязыкTranWindJeweFlanупакCitiUnitсертассоWindDylaIainЛитРБурцЛитРзавеЛитР
КоваЛитРLeonSigmИллюЧичиСодеAmphОдноLiveактеMariHorsJohnПавлЛатвNinaШифрМихаSandGrouMonoDavi
JudyЛяксРазмТищеМордRobeХромHughСимоStylУсейБесеЮдачМясипосоСолоКудрАндеЕршоБелоИгнаMagiMagi
MagiBonnMarcНикоThatDemoНикоМороBriaЩукирассЕмелзавеtuchkasThisИсто
Czw Maj 02, 2024 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Maj 02, 2024 20:56
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Misz-Masz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)