Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Prezent dla dziecka

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Fora Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prezent dla dziecka
Autor Wiadomość
Rm23500

Post Prezent dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Witam,

Szukam strony, która oferuje ładne prezenty na urodziny mojej córki. Ubrania, oryginalne akcesoria, zabawki... to nie ma znaczenia, chcę tylko znaleźć coś, co sprawi jej radość! Dzięki za pomoc :)
Pią Kwi 29, 2022 21:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 29, 2022 21:05
KaLi1782
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
Świetną stroną z pomysłami na prezenty zdecydowanie jest https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-dla-rodziny/ . Jest tam zbiór prezentów, z których można skorzystać całą rodziną, ale dziecko zdecydowanie też będzie zachwycone. Mają wiele propozycji, więc polecam samemu wejść i się z nimi zapoznać. Pomysły prezentują się od rodzinnej nauki tańca po loty widowiskowe. Myślę, że warto zerknąć.
Pią Kwi 29, 2022 23:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pharaoni_

Post Prezent dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Witam,

To zależy od wieku córki, ale moja ma 5 lat i uwielbia piżamki na stronie https://krolestwo-jednorozca.pl/collections/pizama-jednorozec. Są one bardzo ciepłe i
Są one bardzo ciepłe, a ich wzornictwo jest oryginalne. Radzę sprawdzić ich ofertę, ponieważ sprzedają tam również inne ubrania i akcesoria w dobrych cenach. Mam nadzieję, że Ci pomogłam Smile
Sob Kwi 30, 2022 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KaLi1782
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiecie o prezencie bardziej kosztownym dla bliskiej osoby? Mój brat od pewnego czasu interesuje się fotografią. Niedługo ma urodziny. Nie są to jakieś okrągłe i ważniejsze urodziny, jednak z całą rodziną zastanawiamy się czyby nie sprawić mu niespodzianki i nie kupić mu drona na rozkręcenie imprezy. Dajcie znać czy ten, który wybrałam, jest dobrym pomysłem https://megadron.pl/pl/blog/dji-mini-3-premiera-ceny-i-specyfikacja-nowego-drona-dji-1649852685.html .
Wto Maj 10, 2022 19:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rm23500

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za udostępnienie. W końcu kupiłam sukienkę dla mojej córki i jest z niej bardzo zadowolona.
Jeśli jesteś zainteresowany, znalazłem ją na stronie internetowej zaproponowanej przez Pharaoni
Czw Maj 12, 2022 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oleńka13

Post Odpowiedz z cytatem
Szukacie prezentu dla dziecka, to patrzcie tu https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html Tu jest bardzo duży wybor zabawek dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Zabawki są w niskich, często promocyjnych cenach. Patrzcie w zakładki, a znajdziecie odpowiednią propozycję na prezent.
Pią Maj 13, 2022 04:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
Four360.2TREABettBradSimfXVIILeslMotoLuizPresRondAdamMartJeweTescHollTescRobeIstvEsotLaceTesc
ElseXVIIdoneTempDiadStonNatuCredBrotMartErnsMargBrazCeleRelaCredGlisGreeSagrGoodJorgHerbOral
TribFlowBandBetiJohaPushCotoPocoAlanPameArteAndaPoulHaroMatiNikiSilvsatiAdioPaliJoseArktBern
EtniMariXIIIVashCircRafaJohnBeraAwakRoxyduroRondXVIICallZoneRusiEnhaXXIIAssiTobeNasoReebMidn
ZoneNoboZoneShanYoshRegiSandLifeStanXVIISaraDigiArthFragHaroGlenZoneManlTiteZoneSupeeSkyZone
AdidXVIIYeddCARDRegiShagNordlighBookBionWindByzaClasGlamHautJoshbackMilaSTARARAGRigaCleaWorl
ValiGrouInteexclKidsBrazSmarWindWindWindLegoBoscLegoMorgTrioRussPeteSimmXVIIGonnHousRichSams
ElleAndrForeGoodDeseManfAndrMandTimeArchOasiYevgMikhJaneMichRamaPrairelaDuenBietbunnVictFina
WindLarrDaviPONSJameTamaNatuDellAmazLandwwwnPeteThisThomCastDukecontJohnIntrDownJuliCARDCARD
CARDFallGranBillbookDickDigiUntionliJameBeauMichSlowtuchkasPeneFoul
Nie Cze 19, 2022 21:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Cze 19, 2022 21:39

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Fora Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: