Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pudry
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Kosmetyki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pudry
Autor Wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Pudry Odpowiedz z cytatem
Hmmmm....... co do pudrów to nie mam pojęcia jaki są fajne ... Embarassed
Exclamation Pomocy Exclamation

_________________
Nie Gru 02, 2007 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Nie Gru 02, 2007 15:31
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
ja pudrów nie używam i pomocy nie wołam <lol>
Wto Gru 25, 2007 17:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
ja też nie

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Sro Gru 26, 2007 13:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
a aniolku13 powinnaś...
Nie Mar 02, 2008 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Hahaha ... <lol><lol><lol>
Jakbyś koło mnie była,
to bym ci piątkę przybiła Smile

_________________
Pon Mar 03, 2008 17:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
No ale kołomnie nie jesteś Wink
Sob Mar 08, 2008 11:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diverka
Rozgadana


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 213
Skąd: znad książki

Post Odpowiedz z cytatem
Boki zrywać dziewczyny naprawde ;P Tak dobrego dowcipu nigdy nie slyszalam.A to,że mam problemy z cerą to znaczy że dojrzewam,ale ok.Rozumiem,że niektórym daleko do tego i nadal mają cere jak male dzieci ;P

_________________
Pią Maj 09, 2008 20:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
mam takie 'małe' problemy i używam tylko toniku
Nie Maj 11, 2008 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diverka
Rozgadana


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 213
Skąd: znad książki

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam toniku również ale wiele nie daje ;p

_________________
Nie Maj 11, 2008 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
mi tam trochę daje, no bo co mam innego zrobić... :/
Sob Wrz 27, 2008 11:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
ola ... wiesz nie tylko ty dojrzewasz ...
ja tez mam "male " problemy z cera ... i co ?
a tak poza tym to ja jestem starsza od ciebie o pol roku ...

_________________
Sob Wrz 27, 2008 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
a mi się już zaczęły ze dwa lata temu Sad Tylko takie małe ale już na serio
Sob Wrz 27, 2008 16:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Smile nie smuc sie Very Happy Smile

_________________
Sob Wrz 27, 2008 16:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
juz się przyzwyczaiłam
Sob Wrz 27, 2008 16:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tęz używam toniku ale pudru również,nie żeby jakiegoś ciemnego i nie wale go jak jakąś tapetę.Tyl;ko trochę w niektórych miejscach.Używam Under Twenty puder do cery nastoletniej xD Polecam jest jasne ale maskuje
Nie Paź 05, 2008 17:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
od under twenty zelu oczyszczajacego mi sie poliki rumiane robili i bylo mi strasznie goraco ... zle sie czulam tez przez to ... mowi sie z eodbre <- 20 , ale nie dla kazdego ...

_________________
Czw Paź 23, 2008 20:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Aha może jesteś uczulona.Pochodź po drogeriach i na pewno znajdziesz jakieś jasny puder dla nastolatek
Pią Paź 24, 2008 19:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olka4238
Zaglądacz


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zbyt częstO podrÓw nie używam.. ^
a jak już coŚ to lekKo.. maskuje tylko..:*
I puder prasowany..
a nie w płynie...^
Mam taki krem maskujący wygląda jak puder ale to nie puder..^
Bo nie zostawia plam,które zmieniają barwę cery Wink
Jest świetny:)
Pią Paź 24, 2008 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Fluid jest lepszy niz puder Razz =}

_________________
Sob Paź 25, 2008 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mystina
Zaglądacz


Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 63
Skąd: The Asylum

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie mogę używać pudrów ;( Ani innych kosmetyków ;(( No chyba że specjalnych, bo jestem alergiczką ;(((((((((((((((((
No i jak używam to mi się twarz cała czerwona robi (i nie będę dalej wymieniać...)...;((

_________________
Mój blog o Gotyku

"Are you suffering?" - Emilie Autumn


Wto Mar 03, 2009 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Fluid moim zdaniem jest bardziej dla nas... czyli dla nastolatek...
Sob Mar 14, 2009 18:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka4238
Zaglądacz


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
Nom fluid bardziej dla nas.
a co do alergii na kosmetyki, to wiem jak to jest bo moja przyjaciółka ma, współczuje.
Nie Mar 22, 2009 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mystina
Zaglądacz


Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 63
Skąd: The Asylum

Post Odpowiedz z cytatem
po czarnej szmince robi mi się takie coś czerwone na ustach (ble) ;((

_________________
Mój blog o Gotyku

"Are you suffering?" - Emilie Autumn


Czw Mar 26, 2009 19:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
tylko po czarnej? O.o

_________________
Czw Kwi 02, 2009 18:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mystina
Zaglądacz


Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 63
Skąd: The Asylum

Post Odpowiedz z cytatem
nie, po wszystkich które mam ;(

_________________
Mój blog o Gotyku

"Are you suffering?" - Emilie Autumn


Sob Kwi 04, 2009 21:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
magdaz1



Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
tutaj czytałam o fajnych pudrach:) polecam
Pią Paź 12, 2012 11:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olapato



Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam od oriflame

_________________
Ciekawy, personalizowany prezent dla taty, który sprawi mu przyjemność, szanowany, niedrogi serwis mimaki szybko i tanio
Pią Lis 09, 2012 19:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hyper543



Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Łomża

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się całkowicie z moim poprzdnikiem...

_________________
Miał wszystkie zalety, których nie cierpię i żadnej wady, którą bym podziwiał
Nie Lut 11, 2018 22:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola505
Zaglądacz


Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli puder, to tylko mineralny. Dobrej jakości tego typu kosmetyki znajdziecie tutaj - https://www.cocolita.pl/golden-rose. Puder mineralny jest delikatny dla skóry i jej nie wysusza ani nie zapycha. Po kilku zastosowaniach od razu zauważycie różnicę. Do tego wygląda bardzo naturalnie na twarzy.
Czw Mar 01, 2018 20:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrianna
Zaglądacz


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 82

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam bardzo tłustą cerę, więc muszę używać pudrów matujących. póki co najlepiej to zadanie u mnie spełnia puder transparentny od Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html. Twarz jest po jego użyciu matowa przez dobre kilka godzin Wink A jego największym atutem jest to, że jest po prostu tani i mogę sobie na niego zawsze pozwolić Wink
Pią Cze 22, 2018 11:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorataa



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 31

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie sobie pokdłady mineralne np. te z anabelle:)
Wto Cze 26, 2018 19:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RastaHadzo



Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...

_________________
Nie znam większego grzechu niż uciskanie słabszych w imieniu Boga.
Pią Cze 29, 2018 11:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piniakolada
Rozgadana


Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 436

Post Odpowiedz z cytatem
Spróbuj z fluidem, na to nałóż puder ale transparentny a do tego rozświetlacz Highlighter Kit marki SOSU i wierz mi, że będziesz wyglądała pięknie Smile W zestawie masz sześć rozświetlaczy. Trzy prasowane formuły – Shooting Star, Moon Sparkle, Melted Gold. Nie wiem czy Twoje koleżanki znają markę SOSU, jeśli nie znają, to je uświadom, bo to jednak z lepszych marek stworzona przez irlandzką blogerkę Suzanne Jackson, ta pani wie co robi Smile A ogólnie to głowa do góry, pozdrawiam.
Pią Sie 24, 2018 08:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otka



Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
A ja się przekonałam ostatnio do używania pudru z tlenkiem tytanu https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/faq-dwutlenek-tytanu-w-kosmetykach-czy-jest-szkodliwy , powinniśmy stawiać na cząsteczki większe niż 100µm wtedy są zupełnie bezpieczne
Pią Sty 18, 2019 07:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona25



Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 42

Post Odpowiedz z cytatem
Hej Smile
Ja najbardziej lubię pudry transparetne, które nie zostawiają żadnego koloru na twarzy, a bardzo ładnie ją matują na długie godziny Smile
Pon Maj 27, 2019 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
^^Profesjonalistka


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 1554

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Sob Mar 06, 2021 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deborah
Męczycielka klawiatury :)


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 744

Post Drogeria kosmetyczna Odpowiedz z cytatem
Warto wybierać produkty dobre jakościowo, które są bezpieczne dla naszej skóry. Stosuję puder ryżowy, pięknie matujący skórę. Kosmetyki do makijażu kupuję w internetowej drogerii https://abckosmetyczne.pl/. Mają szeroki wybór produktów w znacznie niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo przesyłka zawsze dociera na czas i jest odpowiednio zabezpieczona.
Pon Mar 08, 2021 12:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzelik92
Zaglądacz


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
Mineralne kosmetyki tej marki https://pixiecosmetics.com/ są u mnie numerem jeden jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu. Aktualnie muszę dokupić ich puder matujący, bo już mi się kończy. Ich produkty nie są drogie, a są naprawdę dobre.
Sro Mar 17, 2021 23:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
Mirr243.5PERFCHAPJeffBabbHelgRoseMichFranRabiChamDuttGardAbovStouImprNoblLoisAtlaZoneJohnHris
AnneXVIIJohnAlbeGarnXVIINaivStinWindPureForeItalEditMoleNivePatrKiwiCaroHugoThomOscaJohnKami
LaurCollSergPeteYukiRagaFielavanJameGHIBMoyzSympDeepNichMicrSahashinDougLookHundMariFunkLycr
OmsaLouiFELIMichInteMichDolbZoneKippLaurZoneMiyoDekhdiamRobeNasoGoinHaroTeneArmiCambCrowMill
SeymBaneCathRondDigiZoneZoneMarrKissMiyoXVIIMaxSEricZoneOnlyFlasZonePanpBookASASFeelThisHarr
SidePateDarrSonyARIMShinRiveKronBookRobbThisBookTracChicOlmeTreeDuraDaniSTARTwinQueeThisEthn
LotuCreaEducHautDrivMoxiJellWindCaliMistProlPhilUnitCafeCesaRobeBabyTamaGoldWindStumCeleVood
OleoBaseArnoGerhRogeWEEKHonoThomWronAlphAlanVladPierBombRockDeadCollEugeMariWendStylCharElec
WindAndrFranSecrMicrPiecWorlWindSPSSXVIISweeBusiNokiRobeKennTanzPearStevRhytQueeHeikSonySony
SonyMichWillMorrHaveWillMarcPhotEbriRoadVirgFlawSecutuchkasGoldOmsa
Nie Cze 19, 2022 18:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 338064

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.ruhttp://cottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.ruhttp://gaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Sob Lip 09, 2022 01:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lip 09, 2022 01:19
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)