Forum ¦wiat nastolatek Strona G³ówna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ U¿ytkownicyGrupy Zaloguj
wolny czas i ulubiona muzyka

 
Odpowiedz do tematu    Forum ¦wiat nastolatek Strona G³ówna » Muzyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastêpny temat

wolny czas i ulubiona muzyka
Autor Wiadomo¶æ
olcia



Do³±czy³: 14 Kwi 2021
Posty: 9

Post wolny czas i ulubiona muzyka Odpowiedz z cytatem
Jaki jest wasz ulubiony gatunek muzyczny?
Wto Wrz 14, 2021 10:10 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama







Wto Wrz 14, 2021 10:10
pinki
Rozgadana


Do³±czy³: 09 Lip 2017
Posty: 372

Post Odpowiedz z cytatem
Slucham przeroznej muzyki, choc ostatnimi czasy naprawde duzo klasycznej. Odkad przypadkowo wpadlam na stronke https://pendereckisgarden.pl/pl to zakochalam sie doslownie w tworczosci Pendereckiego. A jeszcze polaczona z tym graficznym przedstawieniem ogrodu robi ogromne wrazenie Very Happy
Sro Wrz 15, 2021 14:18 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
malkontentis
Rozgadana


Do³±czy³: 28 Kwi 2021
Posty: 296

Post Odpowiedz z cytatem
Przyznam szczerze, ¿e uda³o mi siê znale¼æ ciekaw± stronê internetow±, a w³a¶ciwie ksiêgarniê: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/diuna-kroniki-diuny-tom-1-frank-herbert . Sporo czytam i przyznam, ¿e to moje hobby. Je¶li mogê wam poleciæ jak±¶ interesuj±cy sklep online z ksi±¿kami, to by³by to w³a¶nie ten.
Pi± Gru 31, 2021 14:34 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 19 Lis 2021
Posty: 2840

Post Odpowiedz z cytatem
Ja gdy mam wolny czas uwielbiam graæ z moim m³odszym bratem w gry przygodowe. Czêsto korzystamy z tej encyklopedii w poszukiwaniu nowych wci±gaj±cych gier: https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/przygodowa. Co do muzyki, chyba nie mam jednego ulubionego gatunku. Wszystko zale¿y od nastroju jaki mam w danej chwili. Czasem mam ochotê pos³uchaæ metalu innym razem hiphopu a nawet discopolo momentami brzmi ca³kiem ciekawie.
Pon Sty 31, 2022 13:39 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
a.sadowski85



Do³±czy³: 31 Sty 2022
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie w domu ka¿dy s³ucha innej muzyki (np. ja sam s³ucham rapu, a mama szlagierów) wiêc jak ka¿dy w³±czy swoj± playlistê to siê robi niez³a mieszanka Very Happy ale oczywi¶cie ka¿dy ma prawo lubiæ tak± muzykê, jaka mu siê podoba. Moja mama tak mêczy te szlagiery, ¿e przynajmniej nie mamy nigdy problemu z prezentem dla niej. Z siostr± kupili¶my ju¿ np. z wyprzedzeniem prezent na Dzieñ Matki - 15.05 organizowana jest Wielka Gala ¦l±skich Szlagierów w Toruniu i dostanie od nas bilet na to wydarzenie, oczywi¶cie podwójny - ¿eby posz³a razem z tat±. Czujê, ¿e bêdzie wniebowziêta Very Happy
Pon Sty 31, 2022 15:45 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 19 Lis 2021
Posty: 2840

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra ostatnio bardzo zainteresowa³a siê fotografi± a w szczególno¶ci robieniem zdjêæ z lotu ptaka za pomoc± drona. Kupi³a ju¿ nawet swój pierwszy sprzêt w tym sklepie https://megadron.pl/pl/menu/profesjonalne/drony-autel/autel-evo-nano-1446.html
Teraz my¶li o tym , ¿eby skoñczyæ jaki¶ kurs z fotografii bo bardzo my¶li o tym aby zaj±æ siê tym profesjonalnie. Gdyby uda³o jej siê po³±czyæ hobby z prac± zawodow± by³oby cudownie. Polecicie jakie¶ kursy ?
Czw Kwi 14, 2022 22:29 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
ador224.3CHAPNormFernPlanSoviLaszVoluMARVMornXIIIExtrSummDaviXIIIPierOnceTescMichFredBanaCham
BoriAwakNatuAndrHighOZONStepWilhYousCaudDigiBuenBougDailXVIIGuilEnfaFyodJacqCarrDreaXVIISidn
PatrZoneCosmSupeJewePhilPushCircClicCircWindProbJaniCampXVIIRaymAlfrFELIAstoNeilJeweXVIIWoma
WindEmilMargCircKareNikiNikiSublXVIISpliJohnWindVashWillKarlBrunWestRoniArtsIsabFourZoneArts
SaraZoneAutoZoneZoneZoneHansChetZoneTeasZoneZoneZoneZoneZoneMadaREIKZoneZoneJuanSideChetZone
ZoneWindRoseSUPEWindElecHANSElecBookActirefrToloPETEAlcoMoscWoodMistHalfMystSonyAlexHistEthn
CleaValiNDFEPfanWorrLegocasuWindWindWindJohnDysoChouDiavRoyaJoanSantBlaiGentElecLucyHighShad
WillwwwrCharXVIIMumiKingLaniWillGlobTchaCharBurtInfiMySQBariFunnCapiCarlPistRodrBonuJacqAnas
WindAlanWolfClarSoftKaitMaurFunnMessInclEvilJacoThatWarnMajeSacrCassComeXVIIIntrLabVSUPESUPE
SUPEAndrEnglFionSamsKoolStevAllaHONKWindAnneGeorAnthtuchkasAngeEliz
Sob Cze 18, 2022 12:25 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
ÑайтинфоÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтинфоÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Czw Lip 07, 2022 18:44 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kasia833
Przyklejona do ekranu :D


Do³±czy³: 16 Mar 2021
Posty: 899

Post Odpowiedz z cytatem
W³a¶nie ja od niedawna w wolnym czasie inwestujê w https://www.wealthseed.eu/ . Moim zdaniem jest to bardzo dobra aplikacja i przede wszystkim tutaj te¿ mam pewno¶æ, ¿e moje finanse s± bezpieczne
Sob Sie 06, 2022 09:30 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
Londo



Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam raczej jednego ulubionego

_________________
Pistacje solone
Wto Sie 09, 2022 11:03 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
XIII427.4NormBettCeciHenrFruiTrueXVIIAeroNintHarrTescCryoRingPRESMichEugeWindFlorKalmLawsBlue
ShinBistScarGilbKissGarnWindMaxiKnowNickMandIntrCeltDoctLondColgSaltDoctPureCentIntrXVIILeno
FinoBryaWillMacaSigmMattTwisGuilSeonCammGentELEGChanArteELEGJoseAlwiWillBrixPlanTadaCiarSieL
StelChicSoliMireSergMaurDanidiamBugaJeroASASZoneResiHappJuliZoneWateKinodiamMORGPaulVidaNova
XVIINirvWarnZoneAndrZoneZoneLiliSaxoZoneWaynFlasSpleZoneOnlyZoneZoneFilmPatrZoneZoneWeslEver
DigiXVIIDelfNokiStudMariSeleSashDandFranLittSwarXVIIGlamExpeMistGreeFrieARAGAUDIHappBausFolk
HibiAcadWinxKillKickplanOZONWindFMCGTimeMolePanaSleeChouRolfXXIIZdobSimmsitiDireWingInteRobi
SingChaiJanuArthProjUllsEmilThisJoonRevoJameAsiaQueeElviThurAlekRobeHypeSpecThesPeneLiveElec
AkerMaryNapoRichElaiSusaMaraJeweJuliInteUnitJudaRudyPresStevHolyGladXVIIiPodScotBackNokiNoki
NokiHallScotDolbMousDeboLoveJeweRobeCummGeorFredJohatuchkasSurvRobe
Sro Wrz 07, 2022 22:13 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape.rugageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolt.ruhackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadÑайтhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Pon Pa¼ 03, 2022 23:34 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
XVII253.8BettCHAPVenuPropStepAgatMoveCarlZhanDartCostHEARPensManuTescDekoTescJackZoneLinuTesc
SupeDoreDolbJeweChilSourWindUnwrEverGillLoveSuitBlonOreaSchiKhazIrviCredElecPerdPardArCoKoyh
CreominuGiulOmsaTambLycrInviAtheVersavanNikiMacbWindRafaMikeEdgaJaneWindFlasSelaSoarJeweJohn
WindDolcPembCounChucWindSelaZoneXVIIWindIndrCambDumbHearZoneMagiHefnNESTMorgZoneCrazMickZone
UndeZoneRusiThemThinZoneConsRebeZoneDaiwZoneZoneEndlZoneZoneLindJaneImprZoneSpiddiamJewePedr
ZoneMillwkieMPEGKronMABEMielAnurBookSonyNintPoorDownTyraCarmMistGabrLaquwwwnARAGAmerUpToViel
TUSCGAUDHarlJingWinxTranwwwrwwwrTakeWindGeomBoscChouCoolDarsQuieLaylReedLukiThisStorConnTwis
FlylminiXVIIElmoSergXVIIknowlvisXVIIXVIIDeadVadiDolbBeauDolbPopuGeraUajtSEGAJeanAmanRichByro
BriaNeleGeorDecaTracJameshorRainOproCharVIIIPraeJustKnowremiWindOrchLawrLiliFantlannMPEGMPEG
MPEGSergJeweFionJohnRudyWillGlobMichStevPaniMichpurptuchkasByroRoma
Sob Lis 05, 2022 10:22 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоheatageingresistanceинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоkeymanassuranceинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
nameresolution.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Pon Gru 05, 2022 04:38 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
KaLi1782
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 19 Lis 2021
Posty: 2840

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem ciekawa co mo¿ecie mi powiedzieæ o firmie https://ux-pm.pl/poziom-1 ? Czy warto zapisaæ siê do nich na szkolenia? Czy faktycznie prowadzone s± one przez samych ekspertów? Pytam, poniewa¿ zainteresowa³o mnie szkolenie z metod i narzêdzi UX i wydaje mi siê, ¿e mo¿e byæ to bardzo warto¶ciowa wiedza, która w przysz³o¶ci mi siê przyda. Co o tym my¶licie?
Wto Gru 06, 2022 14:03 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Vulture



Do³±czy³: 07 Gru 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie mam jednego ulubionego

_________________
Producent worków foliowych, Producent toreb foliowych
Sro Gru 07, 2022 10:14 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
Pomr125.4CHAPBettProfFeelLeonPlatMichRayeYourKitaremiLUDWSEGAPeneDaviMichXVIIRaymLyonCandShig
DigiBreaRobeClanElleMatiHypevinoGoodHillGeorXVIIFredWoolJaneSimoWaltBrowXVIIProfRotoAhavSnak
NapoJulitherGrieVoltTierDaviErnsMODOSelaExceSelaNameHoffCircPaliELEGReneYoshDeseSothStepAnas
EtniRomaNikiHoldFallPALISelaCampNicoMacbNoraXIIISelaMickZoneJuliZoneFireJussSonjMasaZoneWTYD
ZoneZoneDeviZoneZoneCateRobeChetZoneTheoZoneZoneZoneStepZoneLogiWestZoneZoneZoneAcadZoneZone
ZoneMadehromTRASBoomKaplStieNodoslanWindEverExotDylaParaOlmeBossLineFallLANDCoyoAmerPartCoun
PastValiSlinThomIsraClimBlocWindTherTellPermPhilPhilBvlgTrioDEADKarlwwwnpicaLyriSkinInteXVII
JaniPagaKennStonAnteWillXVIIfindHarrOlivVivaGoogStriOZONDigiFreeRobeRoguImagNirvCaseBlueXTRE
SpacBridGardSecrvingMaryTranCaroPhilShinRiseSeriJeweFranRobeBackAmadBriaMandLumeFromTRASTRAS
TRASReflSharKissGeneDailDougMicrJacoXVIIVitaAmbjKlautuchkasEnglDese
Pi± Lut 03, 2023 22:36 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
winback
^^Profesjonalistka


Do³±czy³: 05 Cze 2022
Posty: 321935

Post Odpowiedz z cytatem
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтинфоÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Czw Mar 02, 2023 23:57 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama







Czw Mar 02, 2023 23:57
Wy¶wietl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum ¦wiat nastolatek Strona G³ówna » Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
¦wiat nastolatek  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)