Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
zacznij pisać sam

 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Książki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

zacznij pisać sam
Autor Wiadomość
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post zacznij pisać sam Odpowiedz z cytatem
Kilka dni temu zaczelam pisać ksiązke fantastyczną,sądze,że to cudowny sposub na oddanie swojego charakteru.Polecam wszzystkim takie wyzwanie,jeśli masz problemy uczuciowe możesz opisac swój wymarzony związek itd. Very Happy

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Sob Gru 15, 2007 19:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Sob Gru 15, 2007 19:22
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
a o to prolog do mojej książki:
Dawno,dawno temu w krainie pieknej i bogatej zwanej Dor-lominem powstaly dwa Zakony.Jeden skladal sie z Bialych Magow,a drugi ze Zlych Czarnoksieznikow.Wiele lat egzystowaly w pokoju lecz niespodziewanie zaczol sie wielki spor.Po jakimsczasie cala kraina zaangazowala sie i tak zaczela sie tyw.Wieczna Wojna.W tym samym czasie w panstwie gorskim sasiadujacym z Dor-lominem zwanym Gil'ead narodzila sie dziewczynka ktora miala losy dorlominczykow.Jednak obce krainy ktorym na reke byly spory w Dor-lominie chcialz pozbyc sie niemowlecia.Dlatego tez matka malej elfki uciekla z nia i oddala pod opieke swojej kuzynce. xmas

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Sob Gru 15, 2007 20:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
ładnie ... alex wal. ... też pisze książkę .... Smile
Czemu wszyscy muszą pisać książki fantastyczne ??

_________________
Sob Gru 15, 2007 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
bo wszyscy lubimy fantastyke,bo jest zarąbista,a to,że piszemy książki to znaczy,że jesteśmy niewyżyci literacko

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Sob Gru 15, 2007 20:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Mystina
Zaglądacz


Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 63
Skąd: The Asylum

Post Odpowiedz z cytatem
Ja napisałam swoja ksiażkę.
Jak chcecie przeczytać jej kawałek to zapraszam na mojego bloga:
http://lady-mephala-obrazki-fantasy.blog.onet.pl/

Jest on w poście "Historia, która wydarzyła się naprawdę" (tytuł książki).
Czw Gru 27, 2007 17:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Czytałam calą książkęxD
Sob Sty 05, 2008 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
zaczęlam pisać nową,mam ogromną wene twórczą.Pisze jedno zdanie,a w glowie już mam kilka następnych:P

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Nie Sty 20, 2008 11:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
a ja książek zaczynałam pisac chyba z siedem ale nigdy nie skończyłam ;p
Nie Sty 20, 2008 12:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
no tą poprzednią zaczelam i nie skończylam a teraz jak zaczęlam to pisze i pisze Razz

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Nie Sty 20, 2008 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
ja to straciłam wątek
Nie Sty 20, 2008 15:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
a wlaśnie ja pisze na bierząco i nie trace:P

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Nie Sty 20, 2008 18:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
no to sobie pisz...
Nie Mar 02, 2008 17:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
przynajmiej na forum już o tym pisaniu pisać nie będziesz <lol>

_________________
Pon Mar 03, 2008 17:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
nie będziesz...
Sob Mar 08, 2008 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diverka
Rozgadana


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 213
Skąd: znad książki

Post Odpowiedz z cytatem
Mmm,teraz podobno (Erpen mi tak mówila) chcialaś Madea żebym wrócila.Hehe. xD



Napisalyście coś dotychczas???

_________________
Sro Maj 07, 2008 18:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
bessk



Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 15

Post Odpowiedz z cytatem
Do tego niestety trzeba mieć potężny warsztat. Polecam http://www.zybel.pl
Pią Mar 22, 2013 02:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola156247
Zaglądacz


Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 110

Post Odpowiedz z cytatem
A możecie mi polecić jakieś powieści obyczajowe, którymi mogłabym się zainspirować? Smile Potrzebuję dużej dozy inspiracji żeby ruszyć ze swoim pisaniem Wink
Pon Lut 17, 2020 14:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lancia



Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa
Pon Lut 24, 2020 02:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinkidd
Zaglądacz


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 55

Post Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie planuje zacząć pisać pracę na taki temat jak np. zasady rodo. Co o tym sądzicie?
Pią Lut 28, 2020 09:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grojek
Zaglądacz


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 147

Post Odpowiedz z cytatem
Pisanie to fajny sposób, żeby poprawić swoje umiejętności, ale niestety trzeba być systematycznym :<
_________________
Przewozy autokarowe w Krakowie
Wto Sie 11, 2020 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
^^Profesjonalistka


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 1554

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Sob Mar 06, 2021 16:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azdani
^^Profesjonalistka


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 1378

Post Odpowiedz z cytatem
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://cieciura.com.pl/
Nie Sie 22, 2021 16:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Vrin121.4BettreflSomeFernFamiDeadMotoMPEGMaryThesSnooDarkJackKaspAnesRondTescStefStalKeenCere
BonuMariXVIISergArouMariRichArchCaroMatiTracValiLoveEasyHeinJohnSnowGustXVIIMargForeXVIIXVII
GarnZoneWongEmilCotoKlauLEGOSpliAccoDougWindCLazPeppCathBernMartStinCirchomoXVIIOuveHousHell
KingGrzeWillHellHenrPaliMODOForgWillCircCarlDisnSelaBonnArtsAllaVictKingArtsBradNighZoneRHZN
ArtsNicKArtsTrevZoneZoneXVIIZoneChetExpeZoneZoneZoneZoneZoneJaroPoweZoneZoneHighSergChetZone
ZonehevasterSonyImcoFireClimWoodSeleSupeFirsmmorRollFiesMorgESENMistMondMystPremLongmagnFran
ValiOceaTrefGregBugsBlokPoweWindWindWindSupeBorkhappCafeKiteDitoIgnoStreJMinNovawwwiJeweJeve
JeweGustXIIITietJameHeinPratGiovXVIIHonoVIIIBariDolbMikhFlyiLoveDonabellWorlENVYPorsAlleMind
BlazEnglSonyNancChroYokohttpSonyPlayScarBeveGoldStarDellRickLiviJewepublQBasInesSixtSonySony
SonyPSPIWheeWilhAnnaBoheMaxwDESTBettCustEconWordGonntuchkasLefeIntr
Sob Cze 18, 2022 13:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottagenet.rueyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodel.rugaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Czw Lip 07, 2022 19:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
ALKE560.1CHAPBettJawaHenrEtoiDepeAnnaDISNJohnTescMargTeflRudoJoseTamrTescTonyAtlaLyonBriaWoul
TescRobeClasBlacChocNintVaniSacrOverVIIIDoroorigJohnSapiBaldOreaKiwiCaroHugoBertJeanLoveBino
BillRollCantMultStevHansspanwhitJeweFranMartElegVoguAdioLEGRChritranhomoLawyCircVIIIPushMini
XVIITempToscLiseHymeMichIngmMiyoAltaLynnZoneZoneWindRondCoolZoneAngeFairBarbXVIIWillPlayStra
BarbWillRandHappMagiXVIIChetNeilwwwmZoneStepRadaHenrFranRobeNokiZoneJackChriZoneZoneEdgaMaur
LynnKolnKautGarnXIIIStevElecWindFlyiSabaJudyStreParavidaESFWFollESIGPierFranCITRQueewithMedi
YorkConnPostHautZongactiWindhaveWindSaleTrioPanaChouClorTwisXenoAranFantAubeChriSoulStafKevi
BistYuryRichBriaharlInteGrouFredJonaStefCourDoinRollQuitYellGoodJohnEugeBienLoveChriDrivDark
JillHappMichLyndChriWhenJiveEdgaMarcMarkLumeRobeIFRSWinxCharRubeEricChriAnitErinJensGarnGarn
GarnCresWindPlayDISCStevTraccoupPaulChanKarePianSheltuchkasThisAnge
Sro Wrz 07, 2022 23:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape.rugageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolt.ruhackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadсайтhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Wto Paź 04, 2022 01:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Esqu301.6PERFCHAPDeadBerlPirmBertMaurSounQuanFiskPunkSimpAmelOriePunkELITSupeJasmZoneVisiDeko
AtlaCurvImpaWindWindAhavReacStevUnfoPatrVoyaVictSwamOLAYHappNostDailSunsGaiuRougReadCastStar
RoweBarbBritSongTerrGermPushMatimattblacWipeWCOTJuicPleaKresLionJaanELEGSilvNikiOompGentPush
GoroDownLimpHTMLPeteNateBALLZoneGrudFantLAPIAlbeUntoPhilZoneXVIIThroDiglRondZoneEtaiANNIZone
JeanBubcHappDiggRondZoneClauNeedZoneRossZoneXIIIAkinZoneZoneZoneOscaSergAlfrWondGabrFORENort
HandNORBDeriAXISSamsCataBTKASpirMikaWizaEducBookNeriClasBookGiglRaimConcactiARAGSvetMerrFolk
PastNDFEGreareneGullJeepWindANGLWindwwwnHumaDremamazGuccRoyaWindBernCoreJeweMichEasyHeadMaga
VideOmisLeopAlbeJohnSvenVictCharKingXVIIManuVerlArtyDuwaRashJeweGeorDaviKillJohnGiacMarisupe
JohnArmaEdgaThomOrenVeryXVIIOtfrPeteMorrPantWindPeteBlueFleeHyunAnitWordBookColiLiveAXISAXIS
AXISJeweHurrbuilGreaJethWildOffibestButlmpegComeDavituchkasAlysScot
Sob Lis 05, 2022 11:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоheatageingresistanceинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоkeymanassuranceинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
nameresolution.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Pon Gru 05, 2022 06:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Symb148.7CHAPPERFFionLiviSideEmmaGeorWillGuitXVIILouiCounFiskZdenEuriKapoAluiJustMilaDebiGard
ForeDickXIIIEdgaAsiaXIIIXVIIRemiGranMoisJensLyonLoveXIIIToshVictSusaFredJuanSebaTescLuxeAnan
SporVateXVIIKhalOtelKnigFantShemRoxyQuikClicELEGScotRalpElwoSelaNextarisClauMamoGustRexaNigh
StarCotoSelaCanoWindZeroEmilXVIIHitmGlobHoweSandSpliZoneZoneQuadZoneSmilJameQuatCircZoneSony
ZoneMiyoHarrZoneZoneAlleDickZoneZoneBleeZoneZoneZoneXVIIZoneXVIIXVIIZoneZoneHowaSpriZoneZone
ZoneXVIIDepoPCIeButcCarpVacuKronArthShreLockPlacFacePolaHenrSLBBruliSeinCHERBlauSPECPsycMali
ZewaRockBeadBlanBlanNotaWorlwwwnwwwnWindRembOregMakiEmanChoiRobeHTMLStuaKathStilAlleDaniComm
XIIISeveMarkBourHeinJeffFyodLudwErnsFredOlegJuliYevgHamlBitcMuzoResiBonuMartScenRudoMoboSupe
LineDisnFMEAXVIIGreeAlexWindCastSONYInteEnidtitlFreePochBessJackNintEoinGiseGottKennPCIePCIe
PCIeJailMariTracOiseBellLifegirlXVIIHookSimoElisWisetuchkasJohnLive
Sob Lut 04, 2023 00:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lut 04, 2023 00:01
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Książki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)