Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Jakie staniki wolicie ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Problemy dojrzewania Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Jakie staniki wolicie ?
Autor Wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Jakie staniki wolicie ? Odpowiedz z cytatem
Ja noszę usztywniane z cienkimi poduszeczkami Smile

A wy dziewczyny ?

_________________
Nie Wrz 28, 2008 11:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Nie Wrz 28, 2008 11:19
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
usztywniane oczywiście
powiekszają biust XD
Nie Wrz 28, 2008 11:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
to jest bardzo wazny pluuuus xD

_________________
Nie Wrz 28, 2008 11:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
no...
Ale rzecz w tym że mam 2 usztywniane i jeden jest dobry, a drugi mi robi piersi takie jak ma moja mama Smile Nie noszę go
Nie Wrz 28, 2008 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
xD wspolczuje
ja mam 2 usztywniane z triumpha Smile

_________________
Nie Wrz 28, 2008 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
ja jeden z Triumpha usztywniany i 3 zwykłe
Nie Wrz 28, 2008 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
j mam jeszcze 7 zwyklych xD

_________________
Nie Wrz 28, 2008 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
ale jak ja nie lubię tych zwykłych, jak mam obcisłą bluzkę to mi sutki widać Sad
Pon Wrz 29, 2008 17:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka4238
Zaglądacz


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też nie lUbie tych zwykłych Wink)
UsztywnioNe sa leszpe Wink
Pon Wrz 29, 2008 17:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
O wiele lepsze Wink

co tam dziewczyny ?

_________________
Pon Wrz 29, 2008 20:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka4238
Zaglądacz


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
Dużooo lepsze xD

^^

a u mnie eh.. różnie tO jest ;(Wink
A co tam u Was ?:p;**
Wto Wrz 30, 2008 19:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Chora jestem :/

_________________
Sro Paź 01, 2008 16:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka4238
Zaglądacz


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
UUU;\
Ja dziś siedze w domU Smile
Przyjechałam od chirurga |kontrola|
I nie poszłam juz do szkoły ;P
Mam duże zaległości..;\
bO nie pisałam na lekcjach Razz
nO bo jak..
Lewą ręka.. xD ;] ^^
Czw Paź 02, 2008 10:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
matko, współczucie, ja nie zamierzam chorować pzez pierwsze 4 miesiące XD
Czw Paź 02, 2008 18:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka4238
Zaglądacz


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
Hehe Wink Ja też mam doŚź :p;]
Pół dnia przepisywałam zeszyty Sad
masakra xD
Czw Paź 02, 2008 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Ooo...ja też tydzień temu byłam chora i tydzień siedziałam w domu ale już na szczęście mi przeszło.Życzę powrotu do zdrowia Smile Cd.tematu ja lubię z drutami,z lekkimi poduszkami xD
Nie Paź 05, 2008 18:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
ugh ... wspolczuje ci olu :/ masz pecha ... ja jeszcze nigdy niczego nie zlamalam Very Happy ... Razz

_________________
Pon Paź 06, 2008 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Hidden Dancer napisał:
ugh ... wspolczuje ci olu :/ masz pecha ... ja jeszcze nigdy niczego nie zlamalam Very Happy ... Razz


Ja też ^^
Wto Kwi 14, 2009 11:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olapato



Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam push-upa. Chyba najzdrowszy

_________________
Ciekawy, personalizowany prezent dla taty, który sprawi mu przyjemność, szanowany, niedrogi serwis mimaki szybko i tanio
Pią Lis 09, 2012 20:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek11



Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Olapato, z pewnością push-up nie należy do "najzdrowszych" - o ile jakakolwiek bielizna faktycznie szkodzi. Ja na przykład bardzo lubię te od Gaia, zawsze leżą perfekcyjnie Smile
Pią Sty 26, 2018 23:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paranda



Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 42

Post Odpowiedz z cytatem
To zależy do czego ,inny założymy do sukienki a inny do swetra.Ale na bank coś fajnego znajdziecie tutaj https://www.kinga.com.pl/season-sale
Nie Lip 29, 2018 21:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otka



Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, to prawda ale trzeba też pokreślić fakt że dobra ekskluzywna bielizna z najlepszych materiałów i starannie wykonana zawsze będzie wygodna i dlatego ja kupuję najczęściej w https://apapat.com/ bo najlepiej się je nosi
Sro Wrz 12, 2018 09:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimchi
Zaglądacz


Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 98

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio trafiłam na fają stronę [url]tolak.pl[/url] są tam bardzo ciekawe artykuły na tematy. Ja konkretnie czytałam
o pielęgnacji paznokci ale jest tam też mnóstwo innych ciekawych tematów.
Na pewno coś Cię zainteresuje:)
Sro Gru 05, 2018 14:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylviolova



Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Odkąd się naoglądałam 50 twarzy Greya, marzy mi się bielizna w ostrzejszym stylu, coś a la BDSM. Taka, żeby pasowała do https://releve.pl/pl/931-restrain-me-bondage-rope-fifty-shades-of-grey.html
Restrain Me Bondage Rope (fantazje, fantazje).
Nie Maj 19, 2019 05:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonia19



Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 16

Post Odpowiedz z cytatem
Ja lubię bieliznę z Triumpha bo bardzo fajnie modelują biust i są wygodne i uszytę z bardzo dobrych materiałów.
Wto Sty 28, 2020 16:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Rozgadana


Dołączył: 09 Lip 2017
Posty: 371

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najwygodniejszym rozwiązaniem są te fasony biustonoszy https://valetta.pl/collections/biustonosze-bralette Bardzo je lubię bo są nie tylko wygodne ale bardzo seksowne. Ładnie podkreślają kształt biustu i nigdzie nie uwierają. Chyba aktualnie najlepsze rozwiązanie, co nie?
Pon Lut 03, 2020 00:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajka22



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam ulubionego typu stanika. Dużo zależy od tego czy jest to bielizna na co dzień, wieczorowa czy np. na siłownię. Sporo też zależy od stylizacji jaką mam na sobie. Niektóre sukienki czy koszulki wymagają specjalnie dobranych biustonoszy. Na szczęście obecnie z sklepach jest duży wybór. Rzuć okiem tu https://www.kostium.com/biustonosze - bardzo duży asortyment. Polskie marki mają w ofercie i mogę Ci powiedzieć, że sama często je noszę. Śmiało mogę konkurować z markami z Włoch czy Francji.
Pią Paź 16, 2020 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylandy



Dołączył: 06 Wrz 2020
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam sklep, gdzie sama ostatnio kupiłam bieliznę damską https://sklep.babell.com.pl/ Mają ładny wybór, polski producent. Myślę, że warto się zainteresować Wink
Wto Lis 10, 2020 11:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azjana
Rozgadana


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 206

Post Odpowiedz z cytatem
Ja najlepiej się czuję w bardotkach różnego rodzaju Smile jeśli też lubicie ten fason i szukacie czegoś eleganckiego to zerknijcie sobie na ofertę sklepu https://sklep.roza-bielizna.pl/pl/138-bardotka. Umiarkowane ceny, szybka wysyłka, super jakość. Taka bielizna to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety.
Wto Lis 24, 2020 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta80



Dołączył: 07 Sty 2021
Posty: 8

Post Odpowiedz z cytatem
Wygoda to podstawa.
Czw Sty 07, 2021 19:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna
Rozgadana


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 414

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujecie biustonoszy w każdym rozmiarze i różnych wzorach to polecam zajrzeć na https://www.brarevolution.com/. Według mnie mają zdecydowanie najlepszą ofertę

_________________
Domix - domy z drewna
Czw Sty 14, 2021 11:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcelja



Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
zdecydowanie najwygodniejsze to sportowe staniki, kocham bo sa mega wygodne Smile
Pią Lut 19, 2021 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
^^Profesjonalistka


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 1554

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Sob Mar 06, 2021 21:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Bitr83ReprReprMichViolAgatComoFranJohnOracDekoCityThinTimeReitEdgaRajnSaloMariBavaXVIIJack
ValiTescRondTopbLuxeEyecReneHugoFranYorkDashCanaDubiPlanPacoNeutWellPantHeadAccaUptoSyosIchi
SonyEchoKundFunkLineSalsEllaMicrStefGUESEricSideDoorMikeJuliNikishinVladAngeSaloSergHerbYell
LaurWhilMartSandChritechMMIVZoneOrsoMichLAPIWongProslunaZonetopaZoneSupeMiyoZoneZonePUREZone
RobeSlimdiamEspeXVIIPatrIrenThomWolfMPEGHenrDaiwThisHeinModeJohnRespLarsYmcaKarlErleRafaSony
WernBertVillCitiMebeGardKronSCARBrunToyoheroSaraBradNeriPlayBullFirsAVTOBlueWindChoeBestimag
ValiBeadNDFEBlanYvesLEGOBakuJewewwwdTefaServDeLoAndrPlayPediCharXIIIArisSofiDireLudwBeteXenu
AescAmerHerbLawrXVIILaurXIIIEmilNelsLettBrunCostRuheLiyaVideBackHaraCrazEleaWorlTherJonaPriv
WindFionJennLynnJameBeatAerowwwrGoinTolaJohnMichNokiJereDrWeRoalWindKareBarbJackWindCitiCiti
CitiFirsBlueTighMaryLoveAnkeThisFromBernJeweXVIIMaintuchkasChriMean
Nie Cze 05, 2022 15:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
инфоcottagenetинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоgaugemodelинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Wto Lip 05, 2022 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaLis



Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
To w takim razie warto zajrzeć do sklepu online Valetta w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bielizny na co dzień, strojów kąpielowych jedno i dwuczęściowych, ale również wyjątkowej bielizny nocnej. Od razu podrzucam link https://valetta.ppl/ i plusem jest też to że są dostępne bielizny wyszczuplające.
Pon Sie 01, 2022 09:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Amad327.7CHAPCHAPRiseKennEricFeuiVadiNeveErikStenJarmTescTescTescAtlaTefaClasTravZoneFOTOMonk
TescTescErleJackBrunIrviShinSpenFailGillSentPimpMomuSapiMennLeviFreeKorrAustMitaTescOreaReco
ArthDreaMeinVaceGeorLineChilNikiEtheMasaStepMODOLastFallRachmattElegSwissizeSelaPrahCamiDima
SymbDaviBracELEGRoxyVentCircMiyoBugaAdioZoneZoneSelaXVIIDiviZoneSwarJessMargXVIIMasaZoneGeor
JoseZonePierZonediamZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamMileZoneZone
ZoneXVIIGoldSiRFPresStieTekaKronAmarPricToloShemElisDriiBOEGWoodAbovIncaAVTOPEUGPhoeAmazAcid
FratValiFaltBlanIsraTrumPhotWindwwwnWindCeesUnitPhilClorChoiManuMagaGoodWindHearRebeAlanGesl
PrayNeveMartAcadMorcJameAcadAntoJohnMikeFranGordXVIIIngeModeMoreLatiAllaRichIsabRaisTracDock
StevNeleEmanRolfKatetimeWillFiftJameJonaEvanEmpiVikrKornKillPlanExpePONSKeunJohnWillSiRFSiRF
SiRFEmilFromanimWillColowwwnNighOZONNimrNasdMariXVIItuchkasChezAnit
Pon Wrz 05, 2022 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтhandradar.ruсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Sob Paź 01, 2022 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
XVII185.3CHAPBASIGrooMarySusaAuroHimmMemoRobeStylDekoIrwiPensBookyeonGracGeorBritElleVisiPrem
TescZebrEmpeTescFreeHearPSNAWilhHansGreeDarrRobeXIIICharOralCredTaftRachOralEdmoFranGarnSati
HerbOmsaMornAmarAndrMusiVogusilvAbdeBehialmoJonaHeinPhilZandthesFELIFELICircHundKoffAbboAgat
JoliEllaJeanrlinRuthLawrJoelERINJodyHaroZoneZoneJackSwarRobeHappZoneHappRondZoneXVIINasoZone
PeteFantLisaHallSimoFritLeonEduaAlfrTommReadHenrXVIIAuroGrouJuliCathAgatRighMickTrucRiccHenr
ZoneFragWindProfVillRomaSeleBallJamiWindJessFavoRuyaGlamwwwnVanbBKWIValgARAGGoldNuesBasiBlue
AlohConnFaunPeppBlacFindStarWindDiffYellBoomBoscBoscCityAdvaEuriCounMargHenrHomoKateJesuGent
WindwwwrEmanTereHenrJeffRiskCharKebaRainOverLoliGeniPublLordKingGettJMKEFarrFaroHollChapincl
BernForePeteMandAntoVoltThisDisnRichfranwwwnVIIIWindDaviJeweCiviToveXVIIDancMoteValuProfProf
ProfRockMariBobbBonnUndeTourNokiPameVeryJujjClarFrantuchkasDeadMORA
Czw Lis 03, 2022 00:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulianaBB



Dołączył: 17 Sie 2022
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
To możesz wziąć pod uwagę ofertę przygotowana przez sklep Lovita To jeden z moich ulubionych sklepów online Dobra jakość i piękne kroje, bardzo kobiece i seksowne poza tym naprawdę ogromny wybór i można po prostu wybierać i wybierać ile sie chce. Mam nadzieje, że po wszystkim podzielicie się swoimi spostrzeżeniami, bo naprawdę jest tutaj w czym wybierać m.in cudne peniuary, jak i body oraz stroje 3 częściowe.
Sro Lis 09, 2022 10:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lis 09, 2022 10:03
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Problemy dojrzewania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)