Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Rozmowa Telefoniczna
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Gry słowne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Rozmowa Telefoniczna
Autor Wiadomość
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Rozmowa Telefoniczna Odpowiedz z cytatem
Rozmowa Telefoniczna
Zabawa polega na tym że : rozmawiamy przez telefon
Teksty śmieszne i td Very Happy Zaczynamy :
Dzień dobry czy dodzwoniłam się do Kaczki Pijaczki ?
Nie Lis 09, 2008 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Lis 09, 2008 19:15
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Nie .. z tej strony teletubis Tinky - Winky. A w czym mogę słuzyć?

_________________
Nie Lis 09, 2008 19:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałem tylko porzyczyć różowy mak do ciasta z małży

To będzie tort dla mojej przyjaciółki, Dody!!!
Nie Lis 09, 2008 19:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Dody, tej takiej puchatej?! Ona jest super i pozyczyla mi nawet swoja czerwona torebke!!!

_________________
Nie Lis 09, 2008 19:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Pożyczyła czyżby pracuje w biurze zaginionych rzeczy i doda elektroda zgłosiła mi zaginięcie swojej czerwonej torebki
Nie Lis 09, 2008 19:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Zaginięcie?!?! Jakto, przecież ja jej nie ukradłem .... *chwila ciszy* To wszystko przez Lale !!! *płacze*

_________________
Nie Lis 09, 2008 19:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Jaką lale może barbie to narzeczona mojego męża który jest dziadkiem mojej babci
Nie Lis 09, 2008 19:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
To ile on ma lat? Chwilke .. policzyc muszę .. raz ... dwa .. trzy ... pięć ..

_________________
Nie Lis 09, 2008 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Ona jakieś 12234534 młoda jeszcze kobitka
Nie Lis 09, 2008 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie, ... i ma jeszcze proste kosci.
Ostatnio mnie Słoneczko dorwało i pogryzło.

_________________
Nie Lis 09, 2008 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Tak mailem to samo wystarczy się posmarować kupą Shreka i po sprawie Very Happy
Nie Lis 09, 2008 20:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Kupa Shreka? Ale Shrek wyjechał do Doliny Muminków ... A już tego nie sprzedaja, bo miało to jakieś działania powodujace duszenie, czy jakos tak ...

_________________
Nie Lis 09, 2008 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Przecież z Doliny Muminków zrobili rezerwat przyrodniczy... Mówią że Muminki niedługo zbankrutują... To poważna sprawa!!!
Pon Lis 10, 2008 12:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Muminki ?!?!?! *rospaczliwy krzyk* ale przeciez panna Migotka jest moja .. ekhem jakby to powiedzieć ...

_________________
Pon Lis 10, 2008 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
No moją eks no to trzeba tam leciec
Pon Lis 10, 2008 19:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Ekhem .. przepraszam ale z kim mam przyjemność ?

_________________
Pon Lis 10, 2008 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
no jak to? *zdziwienie*
Nie przedstawiłem się?
To ja!!! Pan Hilary we własnej osobie!!!
Wto Lis 11, 2008 14:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Jakto pan Hilary .. a nie pani przypadkiem ?!?!
No chyba że ja o czyms nie wiem *smieszek* A moze byla operacja plastyczna?

_________________
Wto Lis 11, 2008 21:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Nie poznajesz mnie???

To ja sławny Pan Hilary!!!
To ja zgubiłem okulary!!!
*foch xDD*
Pią Lis 14, 2008 18:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
No i co z tego?! *chwila ciszy*
Porzyczyłbyś mi kurę na obiad ?

_________________
Sob Lis 15, 2008 10:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Jaką kurę
A zapomniałem gdzie jest
Zgubiłem *mówi smutnym głosem*
Sob Lis 15, 2008 12:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Hu kers? *chichot*
Eeee... tam .. ta rozmowa nie ma sensu .. chyba, że pozyczyłbys mi cos na obiad ...
Obiecuję, że oddam .. Może w trochę innej formie, ale oddam ... *mowi powaznie*

_________________
Nie Lis 16, 2008 19:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
*rozłaczam się*
Pią Lis 21, 2008 18:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mystina
Zaglądacz


Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 63
Skąd: The Asylum

Post Odpowiedz z cytatem
No to chyba od początku...:
-Ave! Agnieszka Chylińska? *czeka na odpowiedz*

PS.(xDD)

_________________
Mój blog o Gotyku

"Are you suffering?" - Emilie Autumn


Wto Sty 13, 2009 20:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
-tak. A kto z tej strony ? * ze zniecierpliwieniem w głosie*
Wto Kwi 14, 2009 11:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mystina
Zaglądacz


Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 63
Skąd: The Asylum

Post Odpowiedz z cytatem
-Kubuś Puchatek. Chciałem się zapytać czy pożyczy mi pani szampon. To jak?

_________________
Mój blog o Gotyku

"Are you suffering?" - Emilie Autumn


Czw Lip 16, 2009 12:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
meredes



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukacie kto dzwonił do Was z nieznanego numeru telefonu, tutaj https://infonumer.pl/ z pewnością go znajdziecie.
Sro Sty 22, 2020 22:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azdani
^^Profesjonalistka


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 1378

Post Odpowiedz z cytatem
Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://supertlumacz.pl/czego-zabrania-sie-freelancerom/
Nie Lut 23, 2020 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek3344



Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego wątku naprawdę można się bardzo dużo ciekawego dowiedzieć.

_________________
komunikaty sadownicze
Sro Paź 07, 2020 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azdani
^^Profesjonalistka


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 1378

Post Odpowiedz z cytatem
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej
https://presscontent.pl/
Wto Lis 10, 2020 14:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
^^Profesjonalistka


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 1554

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Sob Mar 06, 2021 15:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skriv



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę, że gra umarła, szkoda, mogło być zabawnie. Wink

_________________
tłumacz polsko rosyjski
Czw Cze 17, 2021 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ernesto223
Zaglądacz


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 76

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie rozmów, wieciejak udzielać feedbacku? Musi być on efektywny i pozytywnie oddziaływać!
Czw Cze 17, 2021 14:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ole88



Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Jaki macie abonament?

___
sufity
Nie Sie 29, 2021 19:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tjih3nbj3



Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
bardzo smieszne.
-
Praca Tulipany w Holandii
Sro Maj 18, 2022 11:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
STAL223CHAPbehaSterBaleJeroXVIIChaiSvenADHDAnniWeseDaviTescAdamGuevTescMineFamiCartEGSiClev
LifeTescTescTescGarnOreaBeauCharAeroSchoFeatFavoJustHeinJameVexePantVenuVivaAlexTescWellEsca
BouqLondTrauBlacDoomPhilLongblacYvesElliJameRobeWindShaiELEGSelaElsyFallNikiNikiELEGXVIIJenk
CaroComiCircXVIIXVIIRajnNoriZoneBrixMicrChetZoneClivWindHarlRusiZoneXVIIRondChetModoZoneZone
XVIIZoneLudmBonuLukaAstoZoneAneeZoneSalvFredJudiZoneThomXVIIOttoRVERMaurRowlMicrZoneZoneZone
ZoneOZONJungTaniqSchKronMABEViskWheeBarbFirsMagnDeadFiesZENIJardOlmeAVTOValgARAGDussPsycBlue
FlatreatClitVasiOnceIvanFlarWindHellThinNercBrauSiemNursChapgreaHalfDigiXVIIseatwwwiFeelShad
TearStudIFAMcaseXVIIWilhThroWindlibrLiveThomEnglXVIIClasLoveOnceJeweArchPlusFeelDaviMoboThro
LucyBriaDaveLyndNortDougBookDesiGeorForgGeraRobeEnidByroGodfBougFiatNiagDaviReadPeggTaniTani
TaniArisUnknOrigCottStevMuleLiveBellFirsStevDianThistuchkasEnglGust
Nie Cze 05, 2022 18:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.ruhttp://cottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.ruhttp://gaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Wto Lip 05, 2022 16:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Amwa464.3BettBettXXXLBrotJamiRollMidnJeweSOCOMcBaThomRemiRichJeweIrinConsPunkHeinJameSponJewe
DaviChriMileLindJosePatrHollBeauFortKennJaynRagaGerhVictSigmRossFranXVIIBjorTescVeniJohnXVII
ConcErneVoguPianRuleNichTurnFyodModofiniMODOELEGHenrGellMatiOgioThisRobeSunaSeriTrasCamiCoto
OmsaDotsSelaCircJohnPaliRoxyFedeElegFeliZoneRondLogoalmaSoulMargMaurHeavJohnThemGlobZoneBria
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneChet
ZoneDolbPlewEpluKronGlenZanuBoscCataSuniMicrWITCEdmiDungAcroMagiPoweESCOSTARPHANXVIIDICOJazz
IremPastWinxPlanMagiEuroPuzzInteWindComfEsseSupePanahappRoyaWindBaseElenWindWojcTubuiPhoWann
ChilqAmaXVIIArisXVIITaylKariHonoMiguRandMcKiMikhRichElviLeavCoraMaesMathAutosupeWendEugeFail
BaifLyndXVIIHansRemeAntiJeweJaniWindAlexCommKuvaJohnMichnighSeriUlriGeofBookJennSeanEpluEplu
EpluBrotOlofTaxmLeavBlinHarpCaffLoveObseAlisAntiPinktuchkasLestWind
Pon Wrz 05, 2022 16:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.ruhttp://gaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhttp://hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruинфоhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Sob Paź 01, 2022 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Cano270.4CHAPCHAPNatiRobeJohnFeliShotCarlOtakBataXVIITamaCordOdinHearAcceTescSkarZoneChriDeko
TescTheoTescMagiCaroJameJuicBarbBalaJohnLighFutuDebeCleoYORKKeraNiveNiveSlimWoodMediPatrWill
PeteWeltVoguNighMonaThisWitcFELIHomoConcSadoMacbMornMariFallblacErviPetegunmmattStevTheoPhil
EnduTimoFeliItalPianOsirAstrdiamMadoModoNasoLAPIElegRobeXVIIASASZoneShowZoneZoneJameZoneXVII
SeymZoneCarldiamDigiZoneLapiZoneZoneZoneGiraZoneZoneZoneZoneRHZNZoneZoneZoneZoneVincZonetapa
ZoneAppeDHChOLEDAnnoMABEIritVestPeerGlamLEGOFUZJDylaChicOlmeRenzMistHYUNSTARTOYOHoheFeigPost
WinxAlasTrefMagiLaccBlacIntrWindWindisteKidsRedmSmilYachEukaNichDisgTrouWindMYSTdeatErleBill
ScorballNatuAcadPaulcoacVictVIIISingAcadMarisaleEmilBestPropManiRolaBriaBriaMatcMarkBallVikt
CharProdClauDaviHappMagiClasAndrJoneBriaFyodKingRussJuliUzziSuppFranMattDelpLaurHeleOLEDOLED
OLEDLiftHenrKissJacqwwwrStayHAPPRobeTalkMillBillprogtuchkasKingSher
Czw Lis 03, 2022 02:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lis 03, 2022 02:59
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Gry słowne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)