Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
jak dbać o zdrowie fizyczne

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Misz-Masz Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

jak dbać o zdrowie fizyczne
Autor Wiadomość
Attractiveets

Post jak dbać o zdrowie fizyczne Odpowiedz z cytatem
Witam, jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o jak dbać o zdrowie fizyczne to polecam zajrzeć na tą stronę, jest wszystko ładnie fajnie opisane. Artykuł nie jest długi ale wszystko co ważne zostało w nim uwzględnione.
Pon Sie 02, 2021 13:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sie 02, 2021 13:25
Kolorowa_panna
Zaglądacz

Post Odpowiedz z cytatem
O zdrowie trzeba dbać w wielu aspektach. Dopiero kiedy my albo ktoś nam bardzo bliski poważnie zachoruje, zaczynamy dostrzegać jakie choroby bywają straszne. Moja babcia zachorowała na raka i po chemioterapii musiała mieć żywienie pozajelitowe preparatami. Wyglądało to wszystko naprawdę strasznie i bardzo się martwiliśmy. Jednocześnie wiedzieliśmy, że musimy zapewnić babci jak najlepsze produkty do takiego żywienia i wszystko kupowaliśmy, w grupie Anmar https://www.grupa-anmar.pl/medifarm/zywienie-pozajeitowe/ Ich oferta jest naprawdę bogata, także warto się z nią zapoznać.
Sro Lis 17, 2021 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anika17
Rozgadana

Post Odpowiedz z cytatem
Warto zawsze dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które przede wszystkim będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. To jest w dzisiejszych czasach podstawa.
Pią Gru 31, 2021 22:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycja28

Post Odpowiedz z cytatem
Zgodzę się, że należy dbać o zdrowie fizyczne jak i psychiczne.Moim zdaniem produkty konopne są najlepszym wyborem. Mają działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwpsychotyczne. Warto o tym pomyśleć moim zdaniem.
Sob Sty 01, 2022 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LidkaGraal

Post Odpowiedz z cytatem
Kolorowa_panna napisał:
O zdrowie trzeba dbać w wielu aspektach. Dopiero kiedy my albo ktoś nam bardzo bliski poważnie zachoruje, zaczynamy dostrzegać jakie choroby bywają straszne.

Dokładnie tak. Jeszcze, żeby trafiła się łatwa do wyleczenia choroba, ale nieraz zdarzają się przypadki, w których za późno zdiagnozowane dolegliwości są ciężkie do przezwyciężenia. Mój brat tak lekceważył swój problem ze słuchem, że mało brakowało, a musieliby wszczepić mu implant. Na szczęście w porę się opamiętał i skończyło się na aparacie słuchowym. Nosi model Signia active: https://www.signia.net/pl-pl/aparaty-sluchowe/active/ który wyglądem przypomina słuchawki. Dzięki temu może na spokojnie uprawiać sport, jednocześnie będąc w kontakcie z otoczeniem. Polecam tę firmę, jeśli ktoś z was ma podobny problem.
Wto Lut 01, 2022 11:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piniakolada
Rozgadana

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś z Was szuka informacji w temacie badania polisomnograficznego to na pewno ucieszy Was fakt, że jest strona https://czasnaspanie.pl/polisomnografia-snu/ na której znajdziecie ogrom informacji. Sama jestem osobą mającą problemy z chrapaniem i właśnie zgłębiam wiedzę. Pewnie się na to badanie zdecyduję.
Nie Lut 06, 2022 17:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja o swoje zdrowie fizyczne dbam poprzez duża aktywność fizyczną taką jak: pływanie, pole dance, jazda na rowerze w słoneczną pogodę. Zawsze mam przy sobie kremy UV bo zdaję sobie sprawę jak wiele szkód potrafi wywołać słońce. Jeżeli wy nie wiecie, koniecznie przeczytajcie ten artykuł o fotostarzeniu się skóry: https://alkmie.com/Fotostarzenie-sie-skory-czym-jest-i-jak-przeciwdzialac-blog-pol-1626882679.html
Wto Lut 08, 2022 15:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
Rozgadana

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnimi czasy moja żonka narzekała na żylaki więc postanowiłem coś z tym zrobić. moja znajoma z pracy poleciła mi sklep z pończochami przeciwżylakowymi, pod tym linkiem: https://kompresyjni.pl/pl/35-ponczochy-przeciwzylakowe . Moja żona zauważyła wyraźną różnicę, ponieważ nie odczuwa bólu przy długich spacerach. w końcu możemy pozyskać nasz wolny czas na spacery kropkę
Nie Kwi 24, 2022 12:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darra

Post Odpowiedz z cytatem
Jaką dietę polecacie?
Nie Kwi 24, 2022 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
Żeby dbać o zdrowie psychiczne warto najpierw zadbać o zdrowie fizyczne. Mój brat miał sporo kryzysów w swoim życiu i pewnego dnia postanowił zadbać o siebie holistycznie. Zaczął od poprawy wzroku gdyż cierpiał na astygmatyzm. W tej klinice: https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie lekarze szybko skorygowali jego wadę i brat zaczął odzyskiwać wiarę w siebie. Teraz jest bardzo szczęśliwym człowiekiem z wielkimi planami na przyszłość
Czw Maj 12, 2022 08:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Besia

Post Odpowiedz z cytatem
Trzeba się dużo ruszać
Czw Maj 12, 2022 18:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olivka2
Zaglądacz

Post Odpowiedz z cytatem
Sport, dieta, zdrowe odżywianie - czyli podstawa.

monitoring cen konkurencji

Kosmetolog Gdynia
Czw Maj 12, 2022 21:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
duff231
Zaglądacz

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio gdzieś czytałem o tym, że bardzo fajnie spisuje się metoda leczenia biorezonansem i to w wielu przypadkach. Pomaga to leczeniu bóli, pasożytów czy też alergii. Można o tym nieco więcej poczytać na stronce https://www.biorezonans-mokotow.pl/pasozyty/. Jest tam sporo informacji.
Pią Cze 03, 2022 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaLi1782
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
najlepiej jest po prostu trochę ćwiczyć, ale robić codziennie ponad 8 tysięcy kroku, a jeżeli jeszcze nie znalazłeś sportu dla siebie, to koniecznie zastanów się nad jakąś mniej popularną dyscyplina, na przykład czy oglądałeś kiedyś super bowl, jeżeli nie nie możesz sobie o tym poczytać na tej stornie http://estavisa.pl/super-bowl-co-to-jest-wielkie-amerykanskie-swieto-sportu/ może akurat Ci się spodoba, w Polsce też w to sie gra
Pon Cze 06, 2022 07:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ramosia
Męczycielka klawiatury :)

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz co moim zdaniem zdrowie powinno być dla nas wszystkich najważniejsze dlatego ja ciesze się, że powstają strony internetowe takie jak http://www.zdrowie-publiczne.pl gdzie poczytacie o tym wszystkim i o tym, ze kazdy z nas powinien dbac o siebie nawzajem. Mam nadzieje, ze dzieki temu wasza swiadomosc sie powiekszy..
Pią Cze 17, 2022 08:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
sont165.6PERFBettSileJudySelmWhenMPEGKrzyBarrOmegFerdTescprzyKariAtlaTescViloJudiDreaEuphEric
techXVIIBriaAuroLuxeStonBegiJeweSheaDonaJasmitalJohnJeffLotuKeraEineHarrOreaFutuMetaDoveRica
AlaiZweiLateClanXVIIManoLineRoxyactiLighMODOPaliRajnAdorElegAtikJonaJeweVoluSelaLoveOmsaSisi
VoguChanInfrNikiCircVentJohnLookAdioPaliZoneRondELEGWaltBMulSwarZoneHomeVoicAlleModoNasoHors
ZoneZoneZoneCompDaviHilaZoneDomiXVIIZoneSafeXVIIZoneEspiStarBraiZoneZoneHashZoneEnemZoneZone
GeorJonagaraInduMadeThisTekaArdoMiltTranBookJardPETEMariPoweLondProfSQuiSTARArmoAmerCiveCoun
AnniGOBIGoinJingNeilMariMOXIWindJeweWindBOOMDysoBoscAquaAdvaWindDeephttpTourSideTellShapKeit
SchoBlooXVIIXVIIVincLatvTheoLiveVincLouihighJohnRemiValeMichTimeMPEGMiloMutiMusiAmerKeebClan
PaulKellBernGerdICNAMedlThomCabrGaryJuanFyodAstrindiSoftRISCweekStepSusiAutoPeteGinaInduIndu
InduAfteFaleEnjoValeDrWePamoDeepRobeBentTubeHappRidituchkasInteHell
Sob Cze 18, 2022 06:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kubson
Rozgadana

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj nie ma co się zastanawiać. Zdrowie zawsze powinno być priorytetem, którego nie wolno lekceważyć. W ten sposób możecie tylko narobić sobie dodatkowych problemów. Na portalu https://naszarecepta.pl/skad-biora-sie-kamienie-nerkowe-i-jak-wyglada-ich-leczenie/ widziałem informacje na temat kamieni nerkowych. Jeśli się z nimi zmagacie, to powinniście zawsze sięgać po jak najbardziej sprawdzone porady w tym zakresie.

Sro Cze 29, 2022 10:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka

Post Odpowiedz z cytatem
инфоcottagenetинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоgaugemodelинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Czw Lip 07, 2022 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 07, 2022 12:13

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Misz-Masz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: