Forum Świat nastolatek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Czy wierzycie w horoskopy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Wróżby Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Czy wierzycie w horoskopy?
Autor Wiadomość
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Czy wierzycie w horoskopy? Odpowiedz z cytatem
Sądze,że niektóre horoskopy mówią prawde,w NieCoDziennkiu przeczytalam dokladną prawde o mnie.Jak sądzicie czy mówią prawde w stosunku do was?

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Wto Gru 11, 2007 17:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Wto Gru 11, 2007 17:57
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm .... Nie zawsze ... Ja tak nie wierzę w horoskopy ... Smile

_________________
Czw Gru 13, 2007 17:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
co do mnie tylko niektóre sie sprawdzają i mówią o mnie szerą prawde

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Czw Gru 13, 2007 18:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Jasne że horoskopy to bajki zresztą nawet nie trace czasu na ich czytanie.Wolę zatopić się w ciekawej książce Wink
Wto Gru 25, 2007 18:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
ja też,ale czasami fajnie poczytać

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Sro Gru 26, 2007 13:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
po co niby?
Pią Gru 28, 2007 11:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
tak dla żartów z koleżankami

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Pią Gru 28, 2007 15:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
a no chyba że
Sob Gru 29, 2007 12:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
Smile

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Sob Gru 29, 2007 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
punkt 3 regulaminu xD
Nie Sty 20, 2008 16:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Horoskopy to brednie. Nie marnuję czasu na ich czytanie. Żarty czy nie żarty - horoskopy są badziewne.

_________________
Czw Lut 07, 2008 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniolek13
Rozgadana


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 457
Skąd: z świata Sapkowskiego :D

Post Odpowiedz z cytatem
ostre slowa Razz

_________________


Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!!!!
Czw Lut 07, 2008 16:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Czsem horoskopy wprowadzają w niewole szatana,nawet dla żartów...
Nie Mar 02, 2008 16:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Madea napisał:
Czsem horoskopy wprowadzają w niewole szatana,nawet dla żartów...


Nie rozumiem abow

_________________
Pon Mar 03, 2008 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
nie ważne już...
Sob Mar 08, 2008 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
Horoskopy ---> nuda (takie podsumowanko) Wink

_________________
Nie Mar 09, 2008 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
Nuda i głupota
Nie Mar 09, 2008 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diverka
Rozgadana


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 213
Skąd: znad książki

Post Odpowiedz z cytatem
Powiedzcie to ludziom którzy w nie wierzą Razz

_________________
Pią Maj 09, 2008 19:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
no a są tu tacy?
Nie Maj 11, 2008 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diverka
Rozgadana


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 213
Skąd: znad książki

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie jak opisują skorpiona piszą prawde xD W same przpowiednie nie wierze,ale na horoskopy czasem dla siebe patrze i myśle o nich ;P

_________________
Nie Maj 11, 2008 17:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
aha rozmumiem
Sob Maj 17, 2008 18:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diverka
Rozgadana


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 213
Skąd: znad książki

Post Odpowiedz z cytatem
A ty nidgy nie interesowalaś sie swoją przyszloscią???

_________________
Nie Maj 18, 2008 17:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
przyszloscia ? A to ma jakis zwiazek ? nie sadze ... :/

_________________
Pią Wrz 12, 2008 15:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madea
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 871
Skąd: z krainy , w której spełniaja się moje marzenia, w krainie w której żyję ja i on ... / 200 punktów

Post Odpowiedz z cytatem
swoją przyszłością...

Ja też nie widzę tu związku ...

Wróżby to takie na tydzień...
A ja planuję swoj.ą przyszłość taką za 10 lat...
Dlatego jak chcę mieć dobrą pracę to idę do dobrego gimnazjum itd.
Nie Wrz 21, 2008 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hidden Dancer
Przyklejona do ekranu :D


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 839
Skąd: z kanapy ...

Post Odpowiedz z cytatem
wlasnie ... a nawet nie o to chodzi .. poprostu to nie ma nic wspolnego bo wrozby to i tak nie prawda

_________________
Nie Wrz 21, 2008 15:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piniuś
Zaglądacz


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
Jak ja byłam w sanatorium to była taka dziewczyna która pisze horoskopy i mówiła że niby sie to wymyśla ale tym którzy naprawdę w to wierzą sie spełnia.Ja pomimo wiem że to brednie wierzę i powiem że czasem mi sie spełnia i czasem np.pisze że coś tam nie bierz wiele rzeczy na siebie i td. a ja chce się wykazać i rozbić to i to i sie nic nie udaje i serio coś w tym jest xD Albo po prostu zbieg okoliczności już nie wiem sama xD
Wto Paź 07, 2008 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ana250587



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
Pią Lip 08, 2011 15:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pati234



Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też byłam wcześniej sceptyczna, aczkolwiek kolezanka namówiła mnie do skorzystania z usług wróżki shantari z http://ezowymiar.pl. O dziwo jej przepowiednia sprawdziła się. Niedługo dzwonię po raz kolejny, żeby zobaczyć czy tamto to był tylko przypadek.
Czw Paź 16, 2014 17:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azdani
^^Profesjonalistka


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 1378

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio czytałem o tym tutaj: https://www.kamagra-gdzie-kupic.pl
Czw Gru 19, 2019 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcelja



Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
raczej nie ale czasem poczytam dla beki Smile Czasem pisza tam niezłe farmazony Very Happy
Pią Lut 19, 2021 14:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
^^Profesjonalistka


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 1554

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Sob Mar 06, 2021 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dark91411



Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wierze, ponieważ według mnie takie informacje nic nie zmieniają i nic nie dają.

_________________
koszulki dla dziewczyny
Czw Sty 27, 2022 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LidkaGraal



Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 41

Post Odpowiedz z cytatem
A ja od niedawna zaczęłam interesować się tą tematyką. Póki co znalazłam fajną stronę, na której publikowane są np. opisy książek Wink Jak ktoś też interesuje się ezoteryką to może sprawdzić - https://synergiepolska.pl/ Smile
Czw Lut 24, 2022 12:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrianna
Zaglądacz


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 82

Post Odpowiedz z cytatem
Owszem, ja jestem osobą, która wierzy w różne wróżby, horoskopy itp. Dlatego ostatnio zainteresował mnie na przykład Tarot Online. Okazało się, że można zadać różne pytania dotyczące naszej przyszłości kartom, bez wychodzenia z domu Wink
Wto Cze 07, 2022 19:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nastka19
Rozgadana


Dołączył: 04 Mar 2018
Posty: 246

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wierzę w horoskopy jak i oferty takich jasnowidzów https://jasnowidz.net/ którzy wprowadzają nowoczesne technologie jak rezonans holograficzny. Nie jest to żaden hochsztapler tylko światowa persona z wielkimi osiągnięciami. Jest znany wśród ważnych osobistości bo im doradza a teraz daje ci szansę skorzystania z jego możliwości. Przekonaj się o jego sile i skuteczności.
Pon Cze 13, 2022 21:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Perr344.5BettCHAPJohnMeinChelChinDenyMichArthChicCharPunkViveIsisNikiTescDarrBallZoneGrunXVII
shelClasRosaTrenNiveMarkCoenRhytRemiPresSlowombrWillWillKentGlisPalmWhatKissRudoZoeyCredSumo
NelsCantGrimLargSherTwenSkotGUESYamaBowmMODOHawllberBrucQuikthesOsirThomgunmElegChanDotsCoto
PushHomeFeliNikiConnOsirGrifZoneAlanAdioZoneMiyoBratVinoFoglNasoZoneVIIIKhamCarlIainASASBrad
RoadZoneZoneGregCharHenrZonePitoEldrZoneSlayChriZoneBookLaurWindZoneZoneShalZoneZoneZoneZone
GertStarJuniWindTheoDiskElecSamsSwisTyveThomChicSandDaliVanbMistBlurAdriSTARHEYNProvThisEthn
ValiFlatBonuBlanTatoMAXIRollAuraWindComfBOOMBoscXVIIStarPediDaviHardRockAubeBillAllmBeteCurv
LiveJeweDeniClauWernVIIICompGaryBariThomSmeliPodThinXVIIDancGaveBritPoweCurtWorlDIKSImprMicr
HollMatsMichEFQMMagiChriAlleHornFionExceCornSonyTokicoacJeweJeweArchDaniWhatFamiMicrWindWind
WindHowaJonaJoniWithKameTracRobeSpaneditReinWelcEngltuchkasStepChri
Sob Cze 18, 2022 05:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
сайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Czw Lip 07, 2022 11:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Obra293.5CHAPStraJasoBimdAlarJohnVariDonnJeffObseTescCartClivLaviHohlTerrJettRajnJameBradTesc
CanzChriFranHillMielCommXVIIOZONBegiVacuBrokremiStopWorlXVIIDonaHoneCharPatrHappJohnThieOthm
OreaZoneHairAlisGrimRosaGricFallAdioMacbLEGOGiovMagiUnplMichFyodJohnFELIRajnSaulSympEditTech
PushDelpMichSpliDiamVendELEGSimsMorrCircXVIIWindRoxyCoteArtsLoviRogeMayfAAGQThomFallZoneArts
tapaZoneSweeZoneZoneZoneLocuASASZoneKancZoneZoneZoneZoneZoneAnatMiniZoneZoneMerrWindZoneZone
ZoneCohiJeweBioVAnnoBoscStieRoyaPoweeditNancbonuDaliBillRoseWoodJavaSQuiMagnKenwNintThiskbps
IremRIVEEditProsPlayLEGOTinyWindWindmpegZanzDeLoChouAntoMagiFantLeatMistClubSoulJustNeedCraz
ViolTRISXVIIVIIIClauSaleJohnLarrMadeCambClauJanuSupeVisuISBNComeAlteArthAmasJeweChadMogwSims
WindTenzBranMartSideSynaAlanPrunWindGhiaJazzAdriDaviRussDonaDefiLarkSistCyntFranWithBioVBioV
BioVAutoHanshomoPictPianMichAesoTeenThisChriVIIIDeadtuchkasMasaSand
Sro Wrz 07, 2022 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоgaffertapeинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоhackedboltинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоhttp://handradar.ruинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Pon Paź 03, 2022 15:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winback
^^Profesjonalistka


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 300708

Post Odpowiedz z cytatem
Jean120.1ThisBettErnsJohnNeveDuraFilmDavislowXVIIJeanPowePartSmitscreJeanSharDickElliBeveWhen
MileMarlDaveStuaQuenRepaAndaWillLeonAbbaHenrMairStouHarpXVIIAquaAnneVirgSigrTescTescSchaJewe
CotoJohnHiroAndrIrisMansFromCathArteSelaCircMariSideBenoLowlgunmBardJameThisVisiFashThorRobe
WoolSnowCircCircMacbPALIBoriVIIIMediCircWillArththesMickZoneJuliZoneClamStefYangJohnZoneCurs
ZoneZoneTireZoneZoneFranRobeChetZoneXIIIZoneZoneZoneSidnZoneWindZoneZoneZoneZoneSonyZoneZone
ZoneIABRUmogTRASLoseVibrStieAskoComeMummNurdSQuiPolaThisOlmeYPenAcouWhenSTARQueeQueeWritFolk
WitcAlinDylalearTechHummAvenWindMaurPoweHERLBorkSmilCalvEukaXXIIMarkHovePremTHELWilcIncuJess
LyndVideStepAcadWindBernAcadRenoProlSwarIntrJameWhatStroFronValeBeliNigeRadivideCaseWhetJohn
FighLemoFashTousSideTextSafeURDGmailPeteBillBugsWindSideJohnSandMikaRaymSpraInteRichTRASTRAS
TRASMoveMondDidiNachColdMcDaSullBambBillYourNguyKlautuchkasOZONStat
Sob Lis 05, 2022 02:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lis 05, 2022 02:16
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Świat nastolatek Strona Główna » Wróżby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Świat nastolatek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)